Skocz do zawartości
rosiek

Poszukuje/Posiadam wsad licznika

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy poratujecie wsadem do A3 8L0 919 880 x, diesel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje któryś z tych wsadów 3AA920880C 3AA920880H 3AA920880F 3C8920880G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów potrzebny europejski wsad do licznika ,obecnie (usa) 3C0 920 971 A. Europejski to 3C0 920 870 F lub 3C0 920 870 P. Auto takie jak w podpisie benzyna z automatem.

Edytowane przez felix123
przeoczenie informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam również, może ktoś jest w posiadaniu wsadu do licznika nr 3B0 920 829 F. Pozdrawiam :-)

A jeszcze mam jedno pytanie, czy ktoś wie co oznacza ostatnia litera na końcu zegarów?, w tym wypadku jest F .

Edytowane przez monika t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ,ponawiam prośbę o wsad do benzyny europejski (mam obecnie 3C0 920 971 A licznik amerykański z Mfa+).

Edytowane przez felix123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, a 3C0 920 871 nie jest przypadkiem z diesla? Ja taki miałem przed wymianą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym zamontować licznik 3B0 920 929 A VDO V03 do Leona 1M 1.6 z 2003 roku.Mam problem z dopasowaniem odpowiedniego wsadu z Golfa aby wszystko działało jak potrzeba.Mam zgrany oryginalny wsad tego licznika także mogę podesłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj przelozylem licznik z 1/2 fis do Passata 2.0 benzyna AZM. Wgralem do niego wsad 3B0920827. Okazuje sie ze wsad jest do automatu i do paska z kontrola trakcji. Niestety moj pasek nie posiada skrzyni automatycznej oraz kontroli trakcji. Jaki wsad bylby odpowiedni do mojej wesji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Dzisiaj przelozylem licznik z 1/2 fis do Passata 2.0 benzyna AZM. Wgralem do niego wsad 3B0920827. Okazuje sie ze wsad jest do automatu i do paska z kontrola trakcji. Niestety moj pasek nie posiada skrzyni automatycznej oraz kontroli trakcji. Jaki wsad bylby odpowiedni do mojej wesji??

A przekodowałeś licznik i bramkę CAN po wymianie?Myślę że to powinno załatwić sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego mozesz mi napisac jak mam to zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jezeli chodzi o sprawe bledu skrzyni i trakcji to faktycznie przekodowanie bramki CAN z 00006 na 00004 pomoglo. Mam jeszcze jedno pytanie zwiazane z :

 

+00000 - keine Sonderausstattung

+00001 - Automatisches Getriebe

+00002 - ABS

+00004 - Airbag

 

Ale z tego opisu wynika zeby Airbag i ABS byly widoczne w CAN to : 00002 + 00004 = 00006??

Dlatego ustawiajac bramke CAN na 00004 nie wylacze ABS??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Jezeli chodzi o sprawe bledu skrzyni i trakcji to faktycznie przekodowanie bramki CAN z 00006 na 00004 pomoglo. Mam jeszcze jedno pytanie zwiazane z :

 

+00000 - keine Sonderausstattung

+00001 - Automatisches Getriebe

+00002 - ABS

+00004 - Airbag

 

Ale z tego opisu wynika zeby Airbag i ABS byly widoczne w CAN to : 00002 + 00004 = 00006??

Dlatego ustawiajac bramke CAN na 00004 nie wylacze ABS??

Zakoduj ją ponownie na 0006.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem na kodowanie 00006 - zeby bylo smieszniej jeden blad znikl, poprostu juz go nie ma 01315 zostal 01316 dotyczy pewnie kontroli trakcji ktorej nie posiadam. Pytanie z innej beczki, zeby sprawdzic ustawienia oryginalnego kodowania licznika musze podpiac stare zegary?? Moge wgrac oryginalny wsad do tych zegarow z 1/2 fis - sprawdzic kodowanie - a pozniej wrocic do tego zmodyfikowanego??

Edytowane przez walek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdzilem kodowanie na starym liczniku 05515 - po zmianie w liczniku zmodyfikowanym problem bledu (01316) nadal nierozwiazany. Ma ktos jakies pomysly ?? Moj oryginalny licznik mial nr 3B0920806

Edytowane przez walek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ustawiajac bramke CAN na 00004 nie wylacze ABS??

 

Nie wyłączysz. Też mam licznik 3B0920806 , kontroli trakcji brak w wyposażeniu a kodowanie bramy CAN 00004 i ABS działa bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugo tak juz jezdzisz??

Koledzy nie da rady zakodowac licznika tak zeby nie bylo problemow?? chcecie mi powiedziec ze na forum nikt nie rozwiazal podobnego problemu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak komunikacji z modułem ABS.

Masz autoscan z VCDSa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlugo tak juz jezdzisz??

 

Od samego początku czyli już dwa lata. Też byłem zdziwiony że jest takie kodowanie, ale skoro działa wszystko jak należy to nie zmieniałem, a szkoda bo teraz jestem ciekawy co by się działo przy kodowaniu 00006.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAGiem zrobilem autotest zadnych bledow (oprocz 01316 w liczniku). Czyli jak mam usawic to kodowanie, bo widze ze jakis blad musze miec??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cheester

Mozna prosic wasd do angola 3B0 920 927A, eeprom kompletnie sie wysypal, DEF na wyswietlaczu i nie odpala. Auto stalo 4 miesiace, wczesniej chodzilo bezproblemowo. Gdzie znajduje sie IMMO w wsadzie bo to VIN widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności