Skocz do zawartości
rosiek

Poszukuje/Posiadam wsad licznika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zawracam się z prośbą o udostępnienie wsadu, jeżeli jest to możliwe, albo ktoś by zrzucił ze swojego auta. A mianowicie potrzebuję wsadu licznika i wsadu ecu ponieważ nie moge zgrać licznika z ecu po wymianie zegarów, stare spaliły sie i nie dało rady odczytać pamięci z nich aby mozna było poprzeklejać elementy wsadu. A najdziwniejsze jest to że mam pin odczytany can commanderem i niestety niemożna zalogowac się vagiem cały czas wyskakuje że zły pin, i dlatego nie mogę przeprowadzić adaptacji nowego licznika. Do licznika mogę zalogowac sie normalnie i podczas wpisywania pinu z ecu po save wyskakuje error. Jeżeli ktoś by mógł mi pomóc z góry dziękuje. Mój silnik to 1.9 tdi 130 2003 rok ręczna 6 biegów avf

 

Daj wsad licznika i ecu to przełoże Ci dane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy jak zmienić spalanie w liczniku 1J0 919 890 M V10 żeby pokazywał miejsze spalanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszystko dziala oprócz tego ze licznik przeklamuje o jakies 20km/h co z tym mozna zrobic ? na wsadzie 3bo 920 827 nie wyswietla mi temperatury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie wszystko dziala oprócz tego ze licznik przeklamuje o jakies 20km/h co z tym mozna zrobic ? na wsadzie 3bo 920 827 nie wyswietla mi temperatury

Zapytaj kolegi o ps. rosiek. Mnie niestety już dwa razy olał, ale może Tobie pomoże. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może któryś z kolegów ogarnąłby mój problem z softem, chodzi, że po zgraniu i zmianie żeby wskazówki się zapalały wskoczył jakiś babol we wsadzie i wariuje wskazówka od paliwa.

W linku mój ori wsad z licznika 3B0 920 827 A.

link:http://patrz.pl/filmy/wsad-b5-fl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Może któryś z kolegów ogarnąłby mój problem z softem, chodzi, że po zgraniu i zmianie żeby wskazówki się zapalały wskoczył jakiś babol we wsadzie i wariuje wskazówka od paliwa.

W linku mój ori wsad z licznika 3B0 920 827 A.

link:http://patrz.pl/filmy/wsad-b5-fl

Temat ogarniety więcej szczegółów: http://forum.vw-passat.pl/threads/53313-Ciekawostki-licznikowe?p=1664371&viewfull=1#post1664371

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje wsad licznika 3B0 919 860 C.

Poratuje ktos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Potrzebuję wsadu do licznika

Passat B5 2000r 1.9TDI Automat

Licznik bardzo rzadko spotykany

3B0 920 802F

 

Za wsad byłbym naprawdę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może 3b0920829x

w pierwszym poście chyba taki wsad jest ale nie ma możliwości ściągnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz kilka sztuk

[ATTACH]82553[/ATTACH]

 

dzięki ale to same diesle z "a" na końcu, ja potrzebuje benzyne z "x"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co najmniej 4 znaki

 

niestety to też diesel tylko nowszy soft (A zamieniony z czasem na AX), żeby mi działało poprawnie wszystko musze mieć konkretnie 3B0920829X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W moim liczniku wymieniłem już wsad i nic nie pomaga. Kodowanie mam 04140 - po prawej są kilometry a po lewej MFA też mam kilometry ale spalanie pokazuje mile/galony. Jak zmienie kodowanie na 04440 to po prawej mam mile a po lewej MFA przelicza mi litry/km. Poprostu ustawia się to odwrotnie. Czy mam uszkodzony licznik??? Mój licznik to 3b0 919 931 - bynajmniej taka jest nalepka a co jest w środku??? Problem mam też ze wskazaniem ilości paliwa. Wskaźnik spada bardzo szybko na rezerwe. Zauważyłem, że nawet na postoju spada, np mam ok 15l w baku i w ciagu 5-10min spada na zero i piszczy mi kontrolka rezerwy. Po sciągnięciu klemy i ponownym podłączeniu wskazuje dobry stan paliwa ale zaraz zaczyna spadac. Zaznacze, że to był kiedyś 2.5 TDI i mam inny czujnik paliwa w zbiorniku ale jak nim poruszam to licznik prawidłowo reaguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

posiada ktoś wsad 3B0 920 807 D lub bez D lub 3B0 920 907,generalnie do benzyny.

Pozdrawiam

Edytowane przez dob12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo riccardoa:bry2

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poratuje ktos wsadem do licznika 7D0 920 901 G jest to angol ,moze byc odpowiednik europejski moj jest uszkodzony i zle pokazuje temperature oraz miga lampka termometr w linku jest z mojego licznika ,a moze ktos by go naprostowal http://wsad.t4.patrz.pl

Edytowane przez joker_ek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności