Skocz do zawartości
hotair

Zarysowana szyba

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wracałem sobie podczas mocnej ulewy i zaczęła mi piszczeć wycieraczka pasażera, pomyślałem że skończyła się guma i jechałem dalej. Gdy dotarłem do domu zacząłem przyglądać się wycieraczce i okazało się że ma takie plastikowe zatrzaski i jeden wyskoczył szorując po szybie. Efekt wiadomo jaki od połowy wycieraczki piękne półkole szerokości jakiegoś milimetra wyryte na szybie, w głąb nie jest mocno ale jednak jest. Co dalej zrobić? jakiś papier wodny? jakaś pasta? pomóżcie może ktoś już to przechodził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem cos takiego kiedyś ,końcówka p;ióra-metal tarł o szybe , -zrobiło sie przymatowienie szerokie na5 mmm- po wymianie piór i dobrych dwóch latach znikło - więc może spolerowanie czymś gumowym pomorze......ale niech wypowie sie jakiś fachura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waldek-

 

a do tego trzba tercze albo jakś włochate coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WALDEK-

 

a jak dostęp do szlifierki oscylacyjnej nie będzie to rozsadniejsze? może jakiś inny patent?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale szlifierka oscylacyjna nie kręci się tylko drga więc nie wiem jaki byłby tego efekt, napewno dałoby się to rozwiązać polerką lub kątówką z regulacją obrotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waldek-

 

dzwoniłem do jednego sprzedawcy z allegro i tylko ruch obrotowy :( nie oscylacyjny a już miałem wciskać kup teraz :)

 

mma jeszcz pytanie kupować czysty prosze czy ten z domieszką korka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam zielonego pojęcia który jest lepszy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

należy się tobie jak nic :)

 

to sprawa jest przesądzona :) kupuje cały komplet :) oczywiście ludzisków z forum który się ze mną skontaktuje porzycze albo odstąpię za browarka :) a widziałem ze kliku z podkarpackiego ( RKR, RBR, RBI ) są zarejstronai :) ewentualnie ja ktoś ma już chęc a koszty ~ 50 zł możemy podzielić proszku 200G powinno starczyć na przynajmiej 4 samochody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam się będziesz dzielił zrób sobie polerkę przez weekend wszystkich szyb w aucie, ekraniku telefonu komórkowego, szkła zegarka a jak zostanie to trzaśnij drzwi balkonowe:D A tak na serio to mam niepewność co do wyrytej plamy od tej polerki bardziej bym stawiał na jakiś preparat uzupełniający szczelinę a potem polerka. Może jest tu ktoś kto pracuje przy klejeniu szyb samochodowych?

Edytowane przez hotair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności