Skocz do zawartości
Krzysztof.K

Informacja o historii napraw po numerze VIN

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy mógłby ktos odczytać historie wizyt w ASO w po numerze VIN.Auto było zakupione w Niemczech.

Edytowane przez Krzysztof.K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do ASO a się dowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie miał książki serwisowej to mu raczej nic nie powiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie będzie miał książki serwisowej to mu raczej nic nie powiedzą.

jak będzie miał książkę to i naprawy wpisane ...... idź z VIN'em do ASO i się dowiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełne parametry pojazdu po nr VIN poszło na PW:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd kolega ma takie informacje? To może też swój numer podeślę?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce mogę sprawdzić w ASO, jedyny problem jest z autami sprowadzanymi z Holandii nie prowadzą historii . Zainteresowanych na pw poproszę tam szczegóły. Pozdrawiam.

Edytowane przez arkady375

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzenie historii napraw auta za pieniądze mnie nie interesuje.Sam w wolnej chwili podjadę do ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś chce mogę sprawdzić w ASO, zainteresowanych na pw poproszę tam szczegóły. Pozdrawiam.
Sprawdzenie historii napraw auta za pieniądze mnie nie interesuje.Sam w wolnej chwili podjadę do ASO

Czyli Arkady robisz to za jakąś opłatą czy za free?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w niemczech zrobia to za darmo w aso tylko trzeba miec numer vin wydrukuja historie pojazdu oraz dadza wersje wyosazenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w niemczech zrobia to za darmo w aso....

Taaa tylko trzeba jechać do niemcowni, a jak ktoś np ma 800km do zachodniej granicy? ;)

 

Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę historiem samochodu po vin;

 

Witam,czekam na vin - tylko zasady sie zmieniaja ,najpierw kaska,potem info,bo juz kilka osób mnie wykiwało,a teraz czekam bez kasy i nic z tego nie mam, jesli karta bedzie pusta,odsyłam kase spowrotem na konto w ten sam dzień, w tytule prosze wpisac nick z forum a nie imie i nazwisko.

 

 

 

Mogę zapewnić ze bedzie w 100% sie zgadzAło, jak cos to robię zwrot.pozdrawiam

 

czekam na info na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzę historiem samochodu po vin;

 

Witam,czekam na vin - tylko zasady sie zmieniaja ,najpierw kaska,potem info,bo juz kilka osób mnie wykiwało,a teraz czekam bez kasy i nic z tego nie mam, jesli karta bedzie pusta,odsyłam kase spowrotem na konto w ten sam dzień, w tytule prosze wpisac nick z forum a nie imie i nazwisko.

 

 

 

Mogę zapewnić ze bedzie w 100% sie zgadzAło, jak cos to robię zwrot.pozdrawiam

 

czekam na info na pw

Swoje 3 grosze muszę wtrącić.

 

Jak dla mnie nie jesteś wiarygodny i nie przelałbym Ci nawet tych czterech dyszek. Na forum naszym jesteś od kilku dni. Także jeśli nie zmienisz zasad to nie licz na zbyt wiele na tym forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaryzykowałem i słusznie. Ktoś, kto podaje swoje dane teleadresowe do przelewu, raczej dla 40 zł nie ryzykowałby wybitymi zębami (nie piszę tu o sobie, bo nie jestem człowiekiem, który spory rozwiązuje pięściami, a o innych mniej wyrozumiałych osobach:D).

 

Otóż kontakt przez PM jest błyskawiczny. Pierwsze info z najważniejszymi informacjami i ze szczegółami pozwalającymi potwierdzić bądź zanegować rzetelność informacji pojawiło mi się już po niemalże 15 minutach na skrzynce. Dalszy ciąg informacji zgodnie z obietnicą; popołudniu po przyjściu kolegi comoaligato z pracy do domku. W moim przypadku baaardzo dużo mi to dało, potwierdziło prawdziwość informacji w książce serwisowej no i pokazało, ze przewinięty licznik mam o około 30-40 kkm (chyba nie ma tragedii;)).

 

Podsumowując - szczerze polecam, wszystko w należytym porządku. Błyskawicznie i kulturalnie.

Edytowane przez zygfryd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Zygmunt za miłe słowa ,jak i również za zaufanie .Bede chciał pomóc kazdemu ,jesli bedzie potrzebował tylko sprawdzenia autka, musicie mnie takze zrozumieć że dorobić sobie jakoś trzeba.

 

Jeszcze kolega Mroczny skorzystał z moich usług i jest takze zadowolony,ale z info o przebiegu jest zadowolony jakies 120tyś mniej . :(

 

 

Pozdrawiam i się polecam gg 5334754

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cię uraziłem to nie miałem takiego zamiaru. Mieliśmy na forum niedawno niemiłą sytuację, więc ta zasada przedpłaty jakoś mnie odepchnęła i nastawiła negatywnie. Peace ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko,mam nadzieje ze nie zawiodę, a jak cos to kase oddaje odrazu,jesli karta pusta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ze przewinięty licznik mam o około 30-40 kkm (chyba nie ma tragedii).

Jak to jeden handlarz powiedział:

"...Panie, Polak teraz nie głupi, licznika się teraz NIE COFA...co najwyżej robi się DROBNE KOREKTY...":p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności