Skocz do zawartości
rozani

kąt wtrysku

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w Łodzi mogę ustawić kąt wtrysku i ile to kosztuje , z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w AVF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci chyba o kat synchronizacji .. jest na forum .. poszukaj i sam to zrobisz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego czytałem już wiele o tym ale nie posiadam kompa z vagiem więc lipa ..... chcę to zlecić jakiemuś warsztatowi bo szkoda mi lać tyle paliwa (11-12l po mieście przy oszczędnej jeździe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm to skad wiesz ze to wina kata synchronizacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno wymieniałem rozrząd , spalanie na postoju 1,1 - 1,2 l/h auto dużo pali i myślę że jest też trochę mułowate więc postanowiłem troszkę poczytać na forum i wszystko wskazuje na tą synchronizacje. Pożyczyłem program z kabelkiem (polski vag) i próbowałem sam to ustawić tyle że ten program to lipa i nie mogłem znaleźć żadnych wartości które się zmieniały gdy przestawiałem wałek rozrządu luzując te trzy śrubki , jedyne co się zmieniało to spalanie na postoju więc kierując się nim ustawiłem na 0,9 - 1,0 l/h a mniej nie potrafiłem :( czas nie pozwolił na więcej kombinacji a program musiałem oddać i nie mam teraz możliwości go pożyczyć więc chce jechać i gdzieś to ustawić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj się dogadać z jakimś forumowiczem z Łodzi co ma Vaga i to zrobicie w 5 minut.

Sprawa jest prosta jak picie piwa. :)

Poza tym sprawdź czy nie lepiej Ci się opłaci kupić kabelek bo pewnie za takie ustawienie w warsztacie skasują Cię tyle co kabelek kosztuje... a będziesz już miał dla siebie :):)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam map pytanko chciałbym kupić vaga jaki jest dobry na co zwrócić uwagę ,,nigdy nie miałem a więc niewiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem polskiego vaga i radze nie kupuj tego bo nie pokazuje połowy błędów i do tego praktycznie niewiele można odczytać słyszałem że vag com jest dobry ale nie miałem przyjemności go testować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz kabel do 100 zł, zasysasz Vag Com'a 311.2 i śmigasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności