fokus1888 Zgłoś #1 Napisano 27 Września 2009 Witam szukam zestawu dzięki któremu bym mógł zamykać centralny na pilot. większość z zestawów jest na ++ a z tego co się orientuje trzeba +- który zestaw wy zaklikowskie i który polecacie którego nie trzeba przerabiać. przekopałem się przez forum i nie znalazłem żadnego dokładnego modelu. pozdrawiem Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piter84 Zgłoś #2 Napisano 27 Września 2009 Musi być sterowany plusem, czyli ++. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
fokus1888 Zgłoś #3 Napisano 27 Września 2009 no to w tamtych jest +-. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piter84 Zgłoś #4 Napisano 27 Września 2009 Daj jakiś link. Pewnie chodzi o to, że możesz podłączyć do zamka sterowanego plusem i minusem (większość sterowników tak ma, ja też mam taki). Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
r0mek Zgłoś #5 Napisano 27 Września 2009 Ja zakupiłem takie coś po tym jak ostatnio weszli mi do samochodu http://www.exus.pl/products,product,288 Centralny działa ok. Nie wiem nawet jak jest sterowany, ale udało mi się go podłączyć w ciągu 15 minut, a nie znam się wcale na elektryce Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piter84 Zgłoś #6 Napisano 27 Września 2009 W zasadzie to da się podłączyć każdy sterownik, nawet sterowany +-(kwestia dołożenia przekaźnika) i -- (trzeba dołożyć 2 przekaźniki). Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Stern Zgłoś #7 Napisano 27 Września 2009 Dokładnie tak jak pisze Piotr. Każdy sterownik da się podłaczyć, to kwestia konfiguracji wyjść. Zeby nie trzeba było dokładać przekaźników to zakup sobie taki który ma wyjścia wysokoprądowe czyli przekaźniki ma już w środku. Wtedy na com podajesz co sobie życzysz a z NO ściągasz już gotowy sygnał do sterowania centralem. Możesz zakupić jakiegoś zamster, możesz CLx od exusa, sporo tego na rynku. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wroobelek Zgłoś #8 Napisano 27 Września 2009 (edytowane) A ja kupiłem coś takiego: http://allegro.pl/item754091152_alarm_pod_oryginalny_kluczyk_scyzoryk_a20_vw_audi.html Do tego dokupiłem 2 oryginalne piloty od Skody i mam jak oryginał 2 scyzoryki z domykaniem szybek. Kasa trochę większa, ale piloty się nie rozlatują jak te chińskie. Do tego dokupiłem to: http://allegro.pl/item742426376_mikroprocesorowy_sciemniacz_osw_wnetrzna_auta_fv.html Lampka mi się rozjaśnia przy otwieraniu i gaśnie z efektem kinowym przy zamykaniu z pilota. Alarm podłączyłem tylko w trybie sterownika, bez funkcji alarmu, nie chciało mi się bawić, zresztą po co... Pozdrawiam. Edytowane 27 Września 2009 przez wroobelek Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pablo1822 Zgłoś #9 Napisano 27 Września 2009 Ja mam taki: http://www.allegro.pl/item742011801_sterownik_zamka_centralnego_do_kazdego_auta_bx30.html chyba najtańszy i nie ma żadnych problemów. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
JACU6X6 Zgłoś #10 Napisano 27 Września 2009 Tu nie chodzi o problemy ja mam to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=741897084 steruje odpala i informuje działa z 500m sprawdziłem. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach