Skocz do zawartości
koszu_sk

Kilka pytań na temat silnika ABF i wnętrza b4 variant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników!

1. Pierwszy problem to głośna i nie równa praca silnika na wolnych obrotach, wyczuwalne jest pod ręką co jakiś czas mocniejsze drgnięcie silnika, w środku również jest wyczuwalne to drgnięcie poprzez budę, do tego jest delikatne falowanie silnika.

2.Ostatnio w trasie trochę się pomściłem nad autkiem, 140 to tak prawie non stop dłuższymi chwilami 170 a nawet 190 :) (piękna jazda) i co jakąś dłuższą chwile czuć takie szarpnięcie w silniku, jakby raz nie dostał iskry czy coś?

3.Grzebałem ostatnio w drzwiach bo mi szyba wyskoczyła ze ślizga i zauważyłem jakiś luźny nie podpięty kabel z wtyczką od czego on może być??

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db6decdff1bd133d.html ten na pierwszym planie z czerwono białym kablem

4. Podobna sytuacja w bagażniku w schowku po prawej stronie znalazłem takie coś: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/12c6cbb64dd8661a.html

od czego to może być??

Z góry dziękuję za pomoc!

Edytowane przez koszu_sk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wtyczka w drzwiach to najprawdopodobniej od diody alarmu fabrycznego. A to w bagażniku to może jakieś pozostałości po jakimś car audio poprzedniego właściciela.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką kostkę w drzwiach i jest to element fabrycznej instalacji do CA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien że ta wtyczka w drzwiach jest do głośnika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz delikatnie falujące obroty musisz sprawdzić wąż odmy może ma nieszczelność.

Do sprawdzenia kopułka palec przewody zapłonowe może jakieś przebicia występują przy wysokich obrotach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewien że ta wtyczka w drzwiach jest do głośnika ?

 

Tak. Jak puszczałem nowy kabel to sprawdziłem, dokąd idzie ten z wtyczką. Leżał na dole drzwi i nie jest długi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności