Skocz do zawartości
Gość DonVasyl

Podświetlenie nawiewów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonVasyl

Witam u mnie wszystkie swiatelka dzialaja OK (no moze w drzwiach za kierowca lampka na dole nie bo cos sie dzieje z tymi drzwami) jednak nie ma podswietlenia nawiewow. U kuzyna w paska jest na czerwono, dzis na miescie mijalem 1.8T i tez nie mial. JEst jakas regula?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Passata 3B z początku produkcji tego modelu (podświetlanie zielone na żarówkach) i nawet on posiada w pełni sprawne oświetlenie nawiewów. Moim zdaniem coś jest nie tak. Spojrzyj do warsztatu, tam znajdziesz mase porad w tym temacie: http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...przyznam, że mi też nie świecą... może pozostałe wersje po za Basis to mają, a w tej wersji poprostu trzeba tylko włożyć żarówki?? :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może pozostałe wersje po za Basis to mają

Ja mam wersję BASIS i mam podświetlenie nawiewów (czerwone) - niekompletne bo świecą 2 żarówki z 4 ale jest. Właśnie chce sobie wymienić te spalone - tylko problem w tym że bardzo ciężko sie do nich dostać. Opis jest gdzieś na forum - wraz ze zdjęciami demontażu nawiewów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj tez ma podsiwtlone, tyle tylko, ze jedna swieci slabiej. Zastanawiam sie czy jak juz nie bede wymienial to na niebieskie. Jak sadzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wersję BASIS i mam podświetlenie nawiewów (czerwone) - niekompletne bo świecą 2 żarówki z 4 ale jest.

o kurcze...trzeba tam będzie zajrzeć :zalamany:

Opis jest gdzieś na forum - wraz ze zdjęciami demontażu nawiewów.

...Nol już podał, ale zrobie to jeszcze raz

http://www.vw-passat.pl/i...id=29&Itemid=11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdjąłem w końcu te nawiewy a tu zonk :przestraszony:

Nie ma ani kostki, ani tej białej osłonki :dobani:

Nie wiem co jest :kwasny: Czy jest możliwość, abym w ogóle tego nie miał??

Możecie mi powiedzieć skąd dokładnie wychodzą te kabelki do kostki...spróbuje poszukać ich za deską :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

a czy możliwe jest to, że u mnie w passacie (3B, kwiecień 1997, zielone podświetlenie) nie ma podświetlenia nawiewów ? Żaden nie jest podświetlony i sie zastanawiam czy po prostu tego nie mam, czy sie 4 na raz spalily (ale to chyba mało prawdopodobne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie czego mogę odsprzedać części do nawiewów czyli światłowód + białą osłonę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wachowicz_domel

a powiedzcie mi gdzie mogę kupić taką żaróweczkę w necie albo ktoś by miał bo do ASO mam kawał drogi a ja mam podświetlenie na czerwono i nie świeci mi jedna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek

Passat jak w podpisie, wersja Basis, zielone podświetlenie, nawiewy oryginalnie podświetlone, więc napewno jest to seryjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

co do podswietlenie tych nawiewow to robilem to u siebie i.... na chwile dzialalo a pozniej nie...czasem dziala tak samo od siebie.... Zarowki ok ale styki nie teges.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wachowicz_domel

a co z tymi żaróweczkami miał by ktoś ;) nie działa mi lewa strona z środkowego nawiewu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żaróweczka kosztuje 12zł w ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafmart

mam ten sam problem zaden nawiew niedziala a jak prubowalem wyjac srodkowy panel to polamalem te poprzeczne listki ale wyjolem i teraz niech ktos mi doradzi gdzie moge kupic zarowki i jak je wymontowac bo to tez niejest proste 97 r zielone podswietlenie i jakie powinny miec oznaczenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie moge kupic zarowki i jak je wymontowac bo to tez niejest proste 97 r zielone podswietlenie
w warsztacie jest opis jak zmienić na diody, możesz zastosować zielone LED lub wlutować białe żaróweczki zamiast spalonych w swoje oprawki. To jest wykonalne i też opisane na forum. Jak mi podrzucisz wyjęte nawiewy, to pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafmart

witam cie Makaj dziekuje za pomoc a gdzie moge cie zlapac?

i ile moze mnie to kosztowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MKrzyś
Dzisiaj zdjąłem w końcu te nawiewy a tu zonk :przestraszony:

Nie ma ani kostki, ani tej białej osłonki :dobani:

Nie wiem co jest :kwasny: Czy jest możliwość, abym w ogóle tego nie miał??

Możecie mi powiedzieć skąd dokładnie wychodzą te kabelki do kostki...spróbuje poszukać ich za deską :P

 

U mnie też nie ma. Myślałem że to żarówki bo w poprzednim pasku (2001) sie popaliły. Teraz mam paska z 2003 i po rozbiórce stwierdzam że w ogóle nie mam podświetlenia (ani kabelków ani żarówek). Chętnie bym to dorobil. Ma ktoś jakąś wiedzę odnośnie wiązki która powinna być do podsiwtlenia. Czy da się dorobić (jakiś schemacik).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w końcu jak jest z tym oświetleniem? Bo u mnie też zaden nawiew nie świeci, tak jak u Damiana. :mur::mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie moge cie zlapac?
:rotfl: dobrze, że nie za co...? Rebus? Rozwiązanie masz na ekranie. Koszt części, kilka złociszów :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności