Skocz do zawartości
Gość DonVasyl

Podświetlenie nawiewów

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby mi ktoś podać z ETKI numer seryjny tych diabelskich żaróweczek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3b0 919 243A

Edytowane przez wodzu997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi panowie czy te żaróweczki w pasku przed liftem są takie same. bo tez mi dwa nawiewy nie świecą.

dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi panowie czy te żaróweczki w pasku przed liftem są takie same. bo tez mi dwa nawiewy nie świecą.

dzięki i pozdrawiam.

 

Tak są takie same - aktualny nr kat. => 3B0 919 243 B .;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie mam wszystkich aktualizacji etki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglby ktos podac jakas aukcje na allegro badz inny punkt gdzie bym mogl dostac takie zarowki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moglby ktos podac jakas aukcje na allegro badz inny punkt gdzie bym mogl dostac takie zarowki?
ASO Vw lub Skoda.Cena ok.17zł.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nie mam w poblizu ASO to są gdzies do dostania jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam passat b4 mam kiepskie podświetlanie nawiewów i chcialem to zmienić. Możecie mi powiedzieć czy to dobry pomysł http://moto.allegro.pl/item478776959_passat_b4_diodowe_oswietlenie_pokretel_nawiewu.html ????????? Prosze o porady pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego kupujesz żarówkę w sklepie motoryzacyjnym czy na CPN-e zwykła biała mała , trzeba ja wylutowac trochę sztuczki trzeba żeby to zrobić ale da się bez problemu i lutujesz w tedy nową żarówkę i wkładasz ja w te gniazdo z oprawka z kąd wyjołes robiłem to juz kilknasie razy kolegom i zawsze zadowoleni bo w serwisie nie kupisz zarowki samej tylko z ta oprawką za 24 zł a zarowke kupisz za 8 groszy w sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzeba mi wyciągnąć wszystkie nawiewy ale niestety nie chcą skubańce wyjść, wedle opisu rodaków za granicy używają smaru w sprayu (mozna zastąpić go np. wd40 ? ) i w których miejsca podważyć ?? pociągnąć?? proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować sposobem "łyżeczkowym" lub "nożowym" :) Po prostu podważasz w paru miejscach na górze i na dole nawiewu a później wyciskasz nawiew na zewnątrz.To jeden z lepszych sposobów,pamiętaj-nic na siłę!!To cholerstwo jest bardzo delikatne...Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dzięki koledzy będę walczył jutro, dziś zmieniłem z zielonego na niebieskie wszystkie wyłączniki szyb lusterek świateł podgrzewania szyby regulacji jasności świecenia oraz poziomu świateł no i to co najlepsze klimatronik, zostały mi jeszcze nawiewy i licznik :)) i będzie full opcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skończysz to wrzuć foty,zresztą możesz zrobić manuala dla potomnych co by nie trzeba było każdemu z osobna tłumaczyć :D Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak skończysz to wrzuć foty,zresztą możesz zrobić manuala dla potomnych co by nie trzeba było każdemu z osobna tłumaczyć Pzdr.

 

manuale już są :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

manuale już są ale nie widziałem do klimatronika z zielonego na niebieski... a reszta jest ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=40058

 

tutaj masz zmianę podświetlenia z zielonego na niebieski lub czerwony wg Kazia

 

a ogólnie polecam spis porad Jedrusa : http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=39840&highlight=pod%B6wietlenie+w%B3%B1cznika+%B6wiate%B3

 

pzdr

Edytowane przez Lukas82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności