Skocz do zawartości
arturp

Pompka centralnego (różnica)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Spaliła mi się pomka centralnego zamka i są dwa rodzaje. Czy jest jakaś różnica między nimi (ja posiadam tą USA). Podaję linki do obu urządzeń.

1.

http://www.allegro.pl/item724011080_vw_passat_b3_pompa_centralnego_zamka.html

2.

http://www.allegro.pl/item739648351_pompa_pompka_centralnego_zamka_passat_b3_2_0_usa.html

Edytowane przez arturp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką jak w drugim linku, a z ceną to chyba przesadził jak kiedyś szukałem do swojego pasia bo myślałem że mam upalona to chodziły po 70 PLN. Generalnie to do pasków pasują pomki z golfów itd. Pompki mogą różnić się między sobą ilością pinów ale generalnie to podstawowe funkcje zawsze działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrz na ilosc pinow a najlepiej to kup o takim samym numerze katalogowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem różnicy w pompkach z wersji usa-euro. Pewnie obie są made in germany. Szukaj, tak jak koledzy radzą, po numerze, przy czym patrz na 2-ie ostatnie trójki, bo np. pompka 1HO 962 257 A to to samo co 357 962 257 A. Różnica jest taka, że pierwsza produkuje Hella, a drugą VDO. Co do aukcji, które podałeś, ceny przesadzone masakrycznie. Popatrz tutaj-bardzo taniuśko tylko dogadać się trza co do wysyłki (ta pompka ma 12 pin, ale u Ciebie będzie też chodzić), a tutaj masz po 60zł/szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pasuje złącze to podejdzie każda pompka, także z audi mimo że się różni nieco kształtem.

Jak złącze jest inne, to na 90% też podejdzie, ale trzeba dojść które zaciski gdzie podłączyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności