Skocz do zawartości
Damianowski

czujnik temperatury cieczy tylko 2 piny problem

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny zastapili zielonym. Masz dobry czujnik, ale to ze ci opada do 70 stopni to jeszcze nie koniecznie swiadczy na wine czujnika.

Masz climatronik? kiedy ci opada ,bo mi potrafi opasc do zera nieraz jak wlacze klimatronik.

Najlepiej VAGiem jak masz

01 Engine/Measure blocks 08 logujesz kanal 03 czwarta kolumna

i porównujesz z 17 Instruments/Measure Blocks 08 kanal 07 kolumna chyba 2

te wartosci mierzysz jak silnik nagrzany no i najlepiej wtedy jak ci wariuje.

jesli w tych dwóch polach wartosci sa równe wymieniasz termostat.

Natomiast jesli masz blad zarejestrowany to przyczyna jest raczej w nielaczeniu na stykach lub w samej kostce bo to tak jakby komp nie mial odpowiedzi z czujnika i wtedy bierze temperature z drugiego czujnika G81 temparatury paliwa (2pinowy). Jest jeszcze opcja ze G62 ci padl na maksa i komp bierze wartosci zastepcze z G81 a jak masz zapowietrzony uklad paliwowy to wskazówka moze teoretycznie opadac ale raczej w sposów chaotyczny nie plynny

Edytowane przez Damianowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam!

 

U mnie jest podobny problem. Miga mi kontrolka temperatury a strzałka temperatury to wskaże dobrze to spadnie do zera i tak w kółko.

 

Chcę zacząć od wymiany czujnika tylko nie bardzo wiem gdzie go znajdę w silniku 1.9 TDI 90 KM. Może ktoś podpowiedzieć gdzie tego szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności