Skocz do zawartości
KAWA

Telefony komórkowe - pytania dot. sprzętu, konfiguracji

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki hahorek Już po wymianie - pomogło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś LG kf 600 lub potrafi pomóc w usawieniu mms w nim ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
muj
język polski nie być trudna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma problem z tel Sony Xperia Z1(plus )nie pobiera mi samodzielnie wysyłanych mms do mnie mam wykupiony pakiet internetowy (2,5gb).Ja wysyłam mms bez problemu, wszystkie ustawienia są niby w porządku dzwoniłem do biura obsługi i jest okey dzisiaj byłem u przedstawiciela operatora kazał mi wyłączyć tryb stamina i powinno być ok ale nie jest czy ktoś spotkał się z takim problemem jeżeli tak to prosiłbym o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mms przychodzi tylko bez treści ? Ja tak mam w samsungu i na chwile włączam pakiet danych, odbieram treść mmsa i wyłączam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a automatyczne odbieranie w ustawieniach mms ustawione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale mms przychodzi tylko bez treści ? Ja tak mam w samsungu i na chwile włączam pakiet danych, odbieram treść mmsa i wyłączam ;)

 

MMS nie przychodzi tylko komunikat wiadomość nie pobrana

 

---------- Dodano o 17:20 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:19 ----------

 

a automatyczne odbieranie w ustawieniach mms ustawione?

 

tak włączone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak włączone

a to dziwne u mnie w xperi sp na androidzie 4.3 samo pobiera nawet jak mam wyłączone dane komórkowe.a w galaxy s4 muszę ręcznie pobrać.Oba telefony plus.

Spróbuj telefon przywrócić do ustawie fabrycznych i pobrać nowe ustawienia internet mms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to dziwne u mnie w xperi sp na androidzie 4.3 samo pobiera nawet jak mam wyłączone dane komórkowe.a w galaxy s4 muszę ręcznie pobrać.Oba telefony plus.

Spróbuj telefon przywrócić do ustawie fabrycznych i pobrać nowe ustawienia internet mms.

 

właśnie zresetowałem telefon do ustawień fabrycznych pobrałem ustawienia internetowe i mms jest ok dzięki za radę :jupi:jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem tego typu iz w mojej xperi u z androidem 4.1 oraz w tablecie z androidem 4.2 nie moge połączyć sie z livebox przed zmianą androida w xperi hulała mi sieć teraz nie chce zabezpieczenie czy to na wps2 czy sieć otwarta nie moze uwierzytelnić sieci czy jakoś tak u narzeczonej na androidzie 2.3.4 działa i na laptopach ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam pytanko mam teraz s4 ale myślę o note 3 , ktoś z was ma i może mi powiedzieć czy warto się przesiadać?

 

czy użytkowanie go noszenie w kieszeni nie jest uciążliwe przez te 5.7 cala .?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość elektrocave
witam pytanko mam teraz s4 ale myślę o note 3 , ktoś z was ma i może mi powiedzieć czy warto się przesiadać?

 

czy użytkowanie go noszenie w kieszeni nie jest uciążliwe przez te 5.7 cala .?

Ja używam nota2. Z tym telefonem to jest tak...

Przez pierwszą godzinę myślisz że jest za duży, a po tygodniu

chciałbyś żeby ekran był jeszcze troszeczkę większy. No rysik. Dla mnie nie zastąpiony.

POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam pytanko mam teraz s4 ale myślę o note 3 , ktoś z was ma i może mi powiedzieć czy warto się przesiadać?

 

czy użytkowanie go noszenie w kieszeni nie jest uciążliwe przez te 5.7 cala .?

 

Ostatnie telefony Un mnie to s3,Note 2,Note 3.

N3 jest lepszy od S4 pod każdym względem.

Więcej ramu, lepszy cpu i 32gb w serii. Rysik mega rzecz jak juz kolega wspomniał.

Nawet n2 jest dla mnie lepszy od S4.

Co do porecznosci to jedną ręką go nie obsłużysz. Co prawda są opcje ułatwiające obsługę jedna ręką, ale jaki jest sens pomniejszenia dialera skoro ma się tak duży ekran? Mi telefon pasuje (wielkość) ale jeśli dużo chodzisz w wąskich spodniach to możesz mieć problem. Wtedy pozostanie targanie go w ręce albo koszuli czy marynarce.

 

Ps. Pamiętaj że Samsung uważa nas ze debili i już bezkarnie nie zapodasz customa ani nie zrootujesz telefonu. Tracisz gwarancję. A, no i nie ma możliwości downgrade.

Ja po tygodniu zrootowalem bo nie mogłem wytrzymać ze śmieciami samsunga wntwlefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekaj kilka miesiecy na note 4(czy jak on tam się będzie nazywać)

teraz też żałuje że kupiłem s4 zamiast note 3.Poczekam co pokaże w tym roku note 4 i ewentualnie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a ogladaliscie te dwie nowe zabawki od LG ? G2 i G Flex ? Bo tez w tym roku bede już moją wydłużoną s2 wymieniał i nie wiem czy nie zaryzykowac z LG czy zostać z samsungiem i tym razem nota kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za opinie , w tym roku ma być następca ? przecież note 3 chyba jest z końcówki 2013 ?

 

czyli jeśli nie narzekacie na noszenie w kieszeni to znaczy że nie jest tak źle :)

 

wystawie swoje s4 do sprzedania i zobaczę co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Note 3 jest z października 13 A mimo to, w benchmarkach wychodzi niewiele gorzej niż s5 który dopiero się pojawi. Poza tym wiek telefonu to sprawa drugorzędną bo.Tak jak wcześniej wspomniałem,dla mnie najlepszym telefonem do tej pory jest note 2 (który dałem żonie bo nie opłacało się gorzej sprzedawać).

 

@ up2. LG flex jest niezły ale cena niestety z dupy. G2 też w porzo ale jakoś LG mi nie podchodzi.

 

Osobiście to bralbym teraz HTC albo Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Htc one mi sie podoba ale ekran mniejszy, sony z kolei w ogóle mi sie nie podoba żaden model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem S3 LTE, jak dla mnie był super ale troszkę "plastikowy" a dzisiaj kurier ma przywieźć xperię Z. Sony kiedyś miałem i wykonanie ma rewelacyjne ;) Może kiedyś Z2 będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o HTC One MAX. bo ja się zastanawiam nad tym modelem, ale chodzi mi też po głowie Note 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności