Skocz do zawartości
Mariusz7

Oryginalny wzmacniacz passat b5 fl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Panowie i Panie mam pytanie....

 

Czy wzmacniacz HARMAN/BECKER NR 3U0 035 456 B montowany fabrycznie do Superb'a, pasowalby do nawigacji MCD w Passacie??

 

Szukam HARMANA fabrycznie montowanego w Passacie, ale jest ciezko na rynku wtornym :)

 

Z gory dzieki za konkretne podpowiedzi..odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wzmacniacz HARMAN/BECKER NR 3U0 035 456 B montowany fabrycznie do Superb'a, pasowalby do nawigacji MCD w Passacie??

Do MFD na bank pasuje, ale do MCD-tego nie jestem w stanie Tobie powiedzieć.

Ogólnie 3U0035456B można traktować jako zamiennik 1J0035456J :)

 

Zapoznaj się z tym tematem, bo chłopaki piszą, że da się podłączyć DSP pod MCD, ale tylko w przypadku navi w wersji A lub C:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=21212&highlight=dsp

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1114772#post1114772

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze proponuje sprawdzić jaką masz wersje MCD, jeżeli A to powinno pójść, z C to nie zagada, bo VW ograniczyło możliwości i DSP mozna regulować tylko kontrast,

tak swoją drogą zastanwiam się czy można zmienić oprogramowanie w wersji C i wgrać to od A?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krawcol82

 

Dzieki bardzo, poczytam i zobacze, bo nawet sie nie orientuje jaka mam wersje navi.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra...

 

Chłopaki gdzie sprawdzic jaka mam wersje MCD? Gdzie szukac na co popatrzec..zaznaczam ze nigdy jej nie wyciagalem.

 

Passat rocznik 2001 i wszystko raczej jak bylo przy zakupie w nim jest...tylko nad zmieniarka w bagazniku jest miejsce na wzmacniacz, a go tam nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki gdzie sprawdzic jaka mam wersje MCD? Gdzie szukac na co popatrzec..zaznaczam ze nigdy jej nie wyciagalem.

 

żeby być pewnym na 100% musisz wyjąć navi i po nr na naklejce obudowy sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Bardzo.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie, czy Nokia 1J0035456 to tylko DSP, czy też i wzmacniacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie, czy Nokia 1J0035456 to tylko DSP, czy też i wzmacniacz?

Ten DSP to wzmacniacz-masz go podłączonego do radia wyjściem liniowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jaką on ma moc max?

Tego to nawet w ASO VW nie wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha. to poszukam schematów i moze cos znajde, ale pewnie szału nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha. to poszukam schematów i moze cos znajde, ale pewnie szału nie robi.

Kiedyś sumowałem moc głośników: http://forum.vw-passat.pl/threads/64210-DSP-Harman-Becker?p=679153&viewfull=1#post679153

Pod Harmanem miałeś w sumie 280W w głośnikach-może wzmak miał coś w okolicy tego :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to już jest coś. Bo wiesz dostałem głośniki 100W (mocy maksymalnej) i po założeniu pod samo radio nie grają wcale (spodziewałem się tego) i tak myślę, czy standard wzmacniacz Nokia czy jakiś tam wzmacniacz. Jak narazie wszystko przemawia za Nokią, bo ma DSP i jest sporo tansze i markowe. Czyli skoro standardowe mają tak samo jak moje 50W w RMSie to powinno to to coś tam grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytania a mianowicie czy w Passacie B5FL do oryginalnego radia z navi(duży wyświetlacz) można bezproblemowo podłączyć wzmacniacz, który "pociągnie" tube 600W? Musi być to jakiś oryginalny wzmak czy może być obojętnie jaki? Liczę na odpowiedzi i z góry za nie dziękuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko radio z funkcja dsp obsługuje tez funkcje dsp we wzmacniaczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Czy moglby mi ktos odpowiedziec : Czy mozna podlaczyc subwoofer pod oryginalny wzmacniacz?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Zakupiłem zestaw DSP z okablowaniem pod radio Gamma, ale od dwóch lat leży w szafie, bo jak się okazało nie mam tej części okablowania pod deską łączącgo radio i panel z kablem DSP, który kończy się gniazdem 15 pin w prawym słupku (biała wtyczka/gniazdo)

Robię kolejne podejście by to zamontować i mam pytanie, gdzie znaleźć rozpiskę pinów tego kabla, od strony połączenia radia i panelu.

Tam jest w sumie 15 pinów, z czego 8 pinów jest w panelu sterującym. zakładam że te 7 pozostałych jest do wykorzystania. Bez tego nie ruszę z tematem.

Z tego co poczytałem w tym i pozostałych watkach o wzmacniaczu/DSP to w przypadku MFD sprawa jest najprostsza bo kabel DSP zakończony jest na kostkę żółtą, a pod Gammę bez tego kawałka wiązki nie da się tego prosto zrobić. Przynajmniej nigdzie nie wyczytałem, że ktoś to zamontował pod Gammą. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności