Skocz do zawartości
Gość hala9

PRoblem z Ksenonami w Passacie B6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hala9

Witam,

Bardzo pilnie proszę o pomoc.

Wypalił mi się palnik w moim Passacie B6. Zgodnie z zaleceniami wymieniłem obydwa na teoretycznie nowe z allegro. Jak wiadomo wymiana wiązała się z rozkręceniem połowy samochodu :/

Teraz jednak drugi palniki (wymieniony) gaśnie w czasie jazdy. Po ponownym zapaleniu zaświeca się, ale po dłuższej jeździe znów gaśnie.

Bardzo proszę o informację co może być przyczyną. czy elektryk czegoś nie dopiął? Czy to wina palnika? Czy może coś z przetwornicą?

Zaznaczam, że palniki świecą na biało i nie ma mowy o wyświeceniu.

Bardzo proszę o jakieś informacje bo nie wiem co reklamować usługę czy palnik. Oczywiście jazda z podmienionymi palnikami nie wchodzi w grę bo dla wymiany palnika jak już pisałem pół auta trzeba rozebrać.

Z góry dzięki za wszelkie info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle podpięty kabel do przetwornicy (jakiś luz), nadłamany kabel do/od przetwornicy :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hala9

Czy może być to wina samego palnika??? To jest D1S więc ma wbudowany starter (nie wiem czy tak się to nazywa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli predzej Ci obydwa palily i zaraz po wymianie jeden gasnie tzn ,ze cos nie halo z tym nowym zarnikiem lub podlaczeniem .Przetwornica raczej powinna byc dobra jezeli na starych zarnikach chodzila ,ale nic niewiadomo, nie ma innego wyjscia trzeba przekladac .

Hala9 palnik jest zespolony razem z zaplonnikiem i niema mozliwosci jego wyciagniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja też kupiłem żarniki na Allegro... i nie widziałem drogi; choć świciły "lepiej" niż te z VW i kosztowały połowę mniej. Potem kupiłem w serwisie po 320 zł za żarówkę OSRAM i świecą dobrze. Albo to problem inny. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełóż palniki i bedziesz wiedział, przy okazji zobaczysz czy nie urywa się jakis kabel. jak bedziesz tak jeździł to Ci moze poleceic przerwornica. To co jest na allegro to takie "oryginały" jak wszedzie. Ja kupiłem D2S, org OSRAm, pudełka OEM no i jeden swiecił jasniej niz drugi. ASO ma cene ale nie miałem problemu jak kupiłem do drugiego auta,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal2002

Moze byc wina palnika. Po krotkim czasie przetwornica wylacza sie by nie uszkodzic nic. Moze byc walnieta tez przetwornica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności