Skocz do zawartości
bambusik

Łożysko w tylnim kole a skutki...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z autem, mianowicie wczoraj wracałem z pracy i padło mi łożysko w tylnim kole, tzn. to moja diagnoza ale prosiłbym Was o zdanie. Nie było wielkie huku, ale natychmiast zwolniłem, wrażenie miałem takie jak by koło miało odpaść, jak by luźne było. Wcześniej słyszałem takie delikatne wycie właśnie w tylnim kole. Czy to jest według Was łożysko?? Jestem w Holandii i nie bardzo wiem jak sobie z tym dac rade... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz wrażenie, że jest luz, czy luz jest rzeczywiście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki przypadek, właśnie w tylnym kole-najpierw lekko szumiało a potem zaczęło stukać; okazało się że wianek został zmielony i kulki grupowały się w jednym miejscu, stąd stuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA bank łożysko do wymiany przerabiałem ten temat i jest w tym jeden problemik,a mianowicie odkręcenie śrub mocujących jaźmo od zacisku-u mnie puściły dopiero jak przyspawałem nakrętkę na klucz 13 i jak jeszcze byłyo gorące a spaw trzymał to porządna grzechotka i sukces. Orginalnie siedzą tam śruby na imbus lub torx ale u mnie tymi kluczami to mogłem sobie pogrzebać w du...ie,a wymiana samego łożyska to już łatwizna bo leżnie wychodzą bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zobacz jak wyglada czop piasty. ja u siebie wymienialem co chwila lozyska bo myslalem ze kupuje jakies lipne a co sie okazalo ze czop piasty juz mial koniec. Wiec zobacz czy nie bedziesz mial wyrobionego czopa z piasty.

No i powodzenia z wymiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności