Skocz do zawartości
Boryseq77

Instrukcja obsługi zmieniarki w konsoli.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Panowie mam problem ;/. Kupiłem nowego paska z oryginalnym radiem vw beta 5. Wychodzi na to że zmieniarka jest wbudowana w deske rozdzilczą. I tu jest problem nie umiem jej obsłużyć ;/. Mogę wsadzić jedną płytę i tyle pomóżcie prosze.

Edytowane przez Boryseq77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz taką

 

http://www.allegro.pl/item722939755_fabryczne_radio_i_zmieniarka_6_cd_do_vw_passat.html

 

to najpierw naciśnij Load a potem 2 i przyłóż płytkę do otworka - sama wciągnie

analogicznie resztę

 

wyjmowanie najpierw cyfra potem eject i wychodzi :D

 

sprawdź czy nie masz już płyt w środku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh bardzo podobna właściwie identyczna. Tylko na moim pisze vw beta. Próbowałem sposobem opisanym przez Ciebie ale nic. Gdy daje select i 2 pisze no cd. Gdy próbuje dac 2 i eject znow pisze no cd. Co moze byc przyczyna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a naciśnij po prostu 2 i podaj mu płytę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a naciśnij po prostu 2 i podaj mu płytę

Witam, tez mam ten sam problem i porada Roozgi nie pomaga. Moja zmieniarka wyglada nastepujaco:

727583674

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest zmieniarka tylko CD Player na 1CD,

wiec jakbys nie kombinowal to wiecej niz 1CD nie wejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniarka.jpg

 

prośba Panowie, czy ktoś może mi napisać jak to ustrojstwo działa? mam na myśli zmianę CD...dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest MCD i tylko odtwarza CD jeśli nie nawiguje.

Można też podpiąć zmieniarkę i wtedy będzie odtwarzać CD ze zmieniarki, nawet podczas nawigacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, tyle chciałem wiedzieć;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam jeszcze jedno pytanie, czy ten control panel współpracuje z każdą zmieniarka? nie mam oryginalnej VW, zostało w bagażniku puste miejsce, ale mam jakąś sony 10 CD i przed tym jak zajmę się zabawą w podłączanie (po wstępnych oględzinach - brak kabla) to chce wiedzieć czy będzie mi to razem grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
control panel współpracuje z każdą zmieniarka? nie mam oryginalnej VW, zostało w bagażniku puste miejsce, ale mam jakąś sony 10 CD

 

nie bedzie dzialalo to razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

mam jeszcze jedno pytanie, czy ten control panel współpracuje z każdą zmieniarka? nie mam oryginalnej VW, zostało w bagażniku puste miejsce, ale mam jakąś sony 10 CD i przed tym jak zajmę się zabawą w podłączanie (po wstępnych oględzinach - brak kabla) to chce wiedzieć czy będzie mi to razem grało.

Będzie pasowała zmieniarka Panasonic, np taka :

http://allegro.pl/zmieniarka-panasonic-na-6-cd-z-magazynkiem-vw-i1597463553.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek10

mam zmieniarkę sony md/cd changer control w pasacie b5 od pewnego czasu działa tylko odtwarzacz na płytę cd .bylem u elektryka który nie wiele mi pomógł.radio bardzo dobrze działa w Niemczech jak podróżowałem do Danii ,natomiast u nas nie gra .moze ktos udzieli mi informacji co dalej mam zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności