Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja słyszałem że w Bukowsku jakiś niezły klient jest...

ale taka jakaś oficjalna firma?? bo znam ludzi z Bukowska którzy uwielbiają passaty, dobrze na nich się znają i sprowadzają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale taka jakaś oficjalna firma?? bo znam ludzi z Bukowska którzy uwielbiają passaty, dobrze na nich się znają i sprowadzają...

Firma oficjalna, nie pamiętam jednak jak się nazywa ale właściciel ma na imię Miłosz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Firma oficjalna, nie pamiętam jednak jak się nazywa ale właściciel ma na imię Miłosz...

a to ktoś inny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Miłoszu nie słyszałem, ale inny z Bukowska to robi z 3 pasków 1 to nieciekawy fachowiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dość długo się nie odzywałem. Spowodowane to było brakiem czasu przede wszystkim. Niedawno też miałem poważną awarię mojej "Srebrnej Strzały Południa" Przez wspaniałe tanie paliwo (tak chciałem zaoszczędzić) zatarła mi się pompa wtryskowa. Autko naprawione. Dorwałem pompę z silnika AFN. Poniżej fotka mojego szczupaka :fajny

passat front.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej panowie

13 Marca widzę wszystkich z Sanoka na parkingu pod Merkurym o 14:30

 

Pit, a przyjezdni gdzie się mają meldować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pit, a przyjezdni gdzie się mają meldować?

też tam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto zaliczył dzwona ostatnio? Podobno widziany był tuż po stłuczce passat czarny z wlepą gdzieś w okolicach Sanoka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagląda tu ktoś jeszcze z Sanoka i okolic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zagląda tu ktoś jeszcze z Sanoka i okolic?

 

Ja zaglądam... A i do Sanoka zajrzę w Święta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość acdc

witam wszystkich. rowniez jestem z okolic sanoka. chcialbym nawiazac kontakt z ludzmi majacymi jakies pojecie o 1.6td sb chetnie rowniez z kims majacym 1.9tdi w celu sprawdzenia osiagow gdyz hamulcownia jest troszke nie w zasiegu. pozdrawiam

Edytowane przez acdc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. rowniez jestem z okolic sanoka. chcialbym nawiazac kontakt z ludzmi majacymi jakies pojecie o 1.6td sb chetnie rowniez z kims majacym 1.9tdi w celu sprawdzenia osiagow gdyz hamulcownia jest troszke nie w zasiegu. pozdrawiam

 

Cześć

Ja osobiście wiedzy mam tyle ile znajdę na forum :) ale przyjedź na jakiegoś spota to na pewno spotkasz kogoś oblatanego w temacie na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eloo, elooooooo.

Siemano ziomy, ja tez chętnie pojawię się na spocie w Sanoku, mam niezłą furkę, wiec mam co nie co do pokazania ;) odpimpowałem ostatnio swoją bryke.Przyjade by tam życ, a nie hapać dzidę. Pozdro do zoba

 

 

----------------------------------------------------------

CO BYLO WCZORAJ TO PRZESZLOSC, pieprz to !, stawiam na jutro, postawisz ze mną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Sanoczanie mamy drugie zwycięstwo :). Kibicuje ktoś jeszcze naszym hokeistom ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladam kazdy mecz ... Wczoraj malo brakowalo ale wygrali :) Oby do 4 zwyciestwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to Sanoczanie mamy drugie zwycięstwo . Kibicuje ktoś jeszcze naszym hokeistom ??

 

kibicuje oczywiście.nawet jak grali w NT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie, mały spocik przed swietami?

 

HTC Sensation XE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności