Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kto ma identycznego paska jak mój z wlepką w tym samym miejscu i lata w stronę brzozowa

Dziś mijałem go w Jurowcach na krzyżowce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich ponownie, kiedyś pisałem że bede na którymś ze spotów ale się nie udało.

Zapraszam was na małego spota w niedziele o godz. 17.00 na stacji BP (dawny Petro-San)

Bedzie kilka osób z forum Alfaholicy.org oraz kilka innych samochodów, więc bardzo mile widziani ludzie z vw-passat forum;)

 

Zapraszam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne Pozdrowienia dla całego Sanoka. Miło spędziłem niedzielę wraz z rodzinką i znajomymi po powrocie z Soliny tj.04.08.2013r. Fajna imprezka na skansenie,tyrolka tez jest ok.potem chłodzenie się w Sanie i do domu:papa2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza zapadła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zapadli w sen zimowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież znacie realia naszego terenu. Ale faktycznie coś wreszcie by ruszyć z aktywnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaprosić tu hahorka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaprosić tu hahorka

złośliwiec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Wszystkich , mam pytanie gdzie w Sanoku można zrobić krańcówki w drzwiach.. bo musze to naprawić a nie wiem kto się tym zajmuje. I jaka jest cena naprawy tego badziewia.. Z góry dzięki za odpowiedz pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę to ogarniał u siebie to możemy razem się pobawić i od razu w obu zrobić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam być szczery to jestem zielony w tym temacie to za bardzo bym nie Pomógł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie najlepiej i najblizej pojechac do kogos na ustawienie pompy w 1Z i zeby typ ogólnie był ogarniety z tym motorem i wynalazł ewentulane powody spadku mocy. z góry dziex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanko gdzie w Sanoku jest jakiś dobry a nie drogi lakiernik ? i gdzie można zaślepić egr i jaki to koszt i u kogo? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj widziałem to auto w Pakoszówce na Statoilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich:) jestem nowy na forum i chetnie dolacze do grona passatowcow z sanoka a o to moj pasek :)4667333890.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum i do zobaczenia na sanockich drogach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy zna sie ktos na komputerach w passatach i wie jak np uruchomic aby komputer pokazywal ile jeszcze mozna przejechac km na tym co jest w baku. Wiem ze jest ten temat ale ja sie nie znam kompletnie jak to zrobic i nie chce czegos schrzanic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie czy zna sie ktos na komputerach w passatach i wie jak np uruchomic aby komputer pokazywal ile jeszcze mozna przejechac km na tym co jest w baku. Wiem ze jest ten temat ale ja sie nie znam kompletnie jak to zrobic i nie chce czegos schrzanic :(

 

znam magika co Ci to ogarnął w okolicy jak nie załatwiłeś sprawy pisz na PW

 

A tak w ogóle to tu jeszcze ktoś żyje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności