Skocz do zawartości
JACU6X6

Pogaduchy podkarpackie - o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtek u mnie w Debicy tez jest troche passatow

ale co z tego aktywnych forumowiczow jest moze ze 4 wlacznie ze mna,ciekawe ile jest aktywnych u Ciebie w miescie?

Jezeli masz aktywnych mozesz poprosic kogos zeby zalozyl nowy watek,mozesz tez poszukac osob zarejstrowanych na forum sam jeden nic nie zdzialasz,wez tez pod uwage fakt ze kilka osob rejstruje sie tylko po to zeby poszukac pomocy wiadomosci po nic innego u mnie jezdzi 3 paski z wlepami strabisz to ci palec pokaza takze reszte sobie sam dopisz.

Ale nie zaszkodzilo by miec kolejne zaprzyjaznione miasto i jakas ekipą sie spotkac od czasu do czasu w roznych miastach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zaszkodzilo by miec kolejne zaprzyjaznione miasto i jakas ekipą sie spotkac od czasu do czasu w roznych miastach

 

Dokładnie tak, Tomek. Dlatego my z Rzeszowa (a jest nas już 3 chętnych :) ) wybieramy się 13 marca do Sanoka. Może się przyłączycie? Gdyby wypaliło, potem uderzymy do Dębicy :)

 

Odbiór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie jezdzi 3 paski z wlepami strabisz

 

Koło mojego na parkingu też stoi czasami czarne b5 z wlepą a nie wiem jak gość wygląda mimo osobistego zaproszenia na spota.

Edytowane przez JACU6X6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacu, jak Ci się udało podpiąć posta Tomka pod mojego nick'a (w Twoim cytacie) to nie wiem :) :) :)

 

Nie, żebym miał coś przeciwko, wręcz przeciwnie - jak powiada klasyka... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to nikt nie ma wlepy ja ostatnio sobie zamowilem ta wlepe regionalna ale jakos tak jezdze i nie widze zeby ktos mial podobna a co do wyjazdow to chetnie bym sie przylaczyl na jakis wyjazd np do sanoka ale zalezy jak t bedzie u mnie z czasem i kasa:D ale jak narazie nie wykluczone ze przyjade:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie to nikt nie ma wlepy ja ostatnio sobie zamowilem ta wlepe regionalna ale jakos tak jezdze

 

Under81 z Radymna jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zna ktos sie na tych pompkach do spryskiwaczy szyb gdyz wczoraj mi odmowila posługi:/ Słyszalem ze sa dwa rodzaje jedne wydajniejsze a drugie takie sobie:D zna ktos oznaczenia ???? bo jutro wybieram sie kupic:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jechałem za jednym z nas od Ustjanowej do Sanoka tylko nie znam nicka jechał passatem B3 sedan czarny bodajrze RBR Przyznac sie kto bo przez CB sie nie przedstawił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jechałem za jednym z nas od Ustjanowej do Sanoka tylko nie znam nicka jechał passatem B3 sedan czarny bodajrze RBR Przyznac sie kto bo przez CB sie nie przedstawił

nie pytałeś to się nie przedstawił ;) pozdraVWiam!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qdlik, za dużo pytań nie zadawałem bo bez antenki byłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
qdlik, za dużo pytań nie zadawałem bo bez antenki byłem

ja bym z Tobą gadał dłużej(bo lubię przez cb gadać) ale z moją przez telefon nawijałem i musiałem szybko kończyć ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś, kto krąży często na trasie Tarnobrzeg/Stalowa Wola > Kraków?

Konkretnie ze Stalowej Woli mam do odebrania maskę i drzwi do b3, lub chociaż same drzwi. Jeżeli zdarza się komuś lecieć na pusto, to stawiam dobrą wódeczkę za przywiezienie przy okazji.

Lub czy ktoś ewentualnie ma dostęp do niedrogiego kuriera, bo bez umowy, to wyjdzie kupa kasy za wysyłkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest ktoś, kto krąży często na trasie Tarnobrzeg/Stalowa Wola > Kraków?

Konkretnie ze Stalowej Woli mam do odebrania maskę i drzwi do b3, lub chociaż same drzwi. Jeżeli zdarza się komuś lecieć na pusto, to stawiam dobrą wódeczkę za przywiezienie przy okazji.

Lub czy ktoś ewentualnie ma dostęp do niedrogiego kuriera, bo bez umowy, to wyjdzie kupa kasy za wysyłkę...

 

Zapytaj JACU6X6 on często kursuje tamtędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Under81 z Radymna jest

 

Jestem jestem z Radymna, i dodatkowo kolega Jakubanek jest z Radymna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś widziałem także kogoś z nas passatem B5 FL (chyba) czarny sedan wyskoczył z Sanoczka na dąbrówke i mijałem go astrą G Srebrną kombi i zauwazyłemw wlepe na klapie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja pierdziu :zdrowko

kiedy impreza :piwko

 

najlepszego koxi :stolat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra co pijemy w sobotę bo że o 8 zaczynamy to wiem od koxa propozycja jest aby Jacek z zagranicy wschodniej dostawę dostarczył :) Co ty Adaś na to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepszego koxi

THX i do soboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności