Skocz do zawartości

Anonimowość w wątku dot. ZABEZPIECZEŃ - OK / NO OK  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Anonimowość w wątku dot. ZABEZPIECZEŃ - OK / NO OK

    • OK
      9
    • NO OK
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Userzy,

wiele czasu poświęciłem (nie ja jeden) na wykopanie informacji nt. JAK ZABEZPIECZYĆ SAMOCHÓD, zanim tego dokonałem.

 

Najczęściej pojawiają się opinie, że podzielenie się na forum takimi informacjami prowadzi do jednego: wskazania typu zabezpieczenia swojego auta i ułatwienia złodziejowi jego kradzieży. Wszakoż FUCKtycznie po nick'u można wiele się o użytkowniku dowiedzieć.

 

Ale przecież możemy sie pochwalić patentami, które stosujemy, nawet w najdrobniejszych szczegółach, włączając w to konkretne kolory kabli, numery pinów w kostkach etc. pod warunkiem zachowania anonimowości.

 

Wystarczy, że wpisy do takiego wątku będą pozbawione cech rozpoznawczych:

 

1) można by udostępnić dokonywanie takiego wpisu użytkownikom niezarejestrowanym na forum

lub

2) usunąć możliwość rozpoznania danego usera tak, by przy konkretnym poście nie było jego/jej cech rozpoznawczych.

 

W obu przypadkach oczywiście nie będzie możliwości edytowania postów.

 

W ten sposób podzielimy sie wiedzą dot. możliwości zabezpieczenia samochodu nie zdradzając tym samym czyj to furak i gdzie nocą parkuje :!:

 

 

Jestem ciekaw Waszego zdania na ten temat. Zagłosujcie w ankiecie :!:

Edytowane przez Navkol
gramatyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może byś się tak jakimś pw spytał adminów czy w ogóle tak można zrobić w tym dziale a potem jeśli tak spytał o opinie forumowiczów. Na ten czas ankieta jest bezsensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może od razu napiszemy o metodach awaryjnego otwierania auta!

 

Uważasz że twoja metoda komuś pomoże? Masz Racje! Będzie to działało w obie strony!

Co z tego że nie będzie info na temat danego usera, skoro byle gnojek po przeczytaniu postów na temat listy zabezpieczeń będzie wiedział jak uruchomić zabezpieczonego passata!

 

Będziesz w tedy szczęśliwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ten sposób podzielimy sie wiedzą dot. możliwości zabezpieczenia samochodu nie zdradzając tym samym czyj to furak i gdzie nocą parkuje

ale w ten sposób stworzymy "podręcznik otwierania i uruchamiania passatów" dla osób niepowołanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt dobry pomysł. Samouczek dla ewentualnych złodziei. Nie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1) można by udostępnić dokonywanie takiego wpisu użytkownikom niezarejestrowanym na forum

lub

Wątek stanowi całość jednego z działów forum i nie będziemy go otwierać dla "duchów"
2) usunąć możliwość rozpoznania danego usera tak, by przy konkretnym poście nie było jego/jej cech rozpoznawczych.
niewykonalne!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasków na drogach jest co niemiara :!:

To może byś się tak jakimś pw spytał adminów czy w ogóle tak można zrobić w tym dziale

no cóż... poczucie władzy - bezcenne :D

 

Ja nie uważam tego za samouczek dla złodzieja, gdyż użytkownik auta SAM decyduje jaki rodzaj zabezpieczenia wybiera i rzezimieszek musiałby wiedzieć co (i w którym samochodzie) jest zainstalowane.

Ale po to jest forum, żeby dzielić sie opiniami a ja (w przeciwieństwie do niektórych) nie mam przecież "patentu na mądrość";)

Edytowane przez Navkol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niewykonalne!!

 

I to chyba jest sentencją tego co napisałem wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez nie popieram pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie uważam tego za samouczek dla złodzieja, gdyż użytkownik auta SAM decyduje jaki rodzaj zabezpieczenia wybiera i rzezimieszek musiałby wiedzieć co (i w którym samochodzie) jest zainstalowane.

 

Wystarczy że będzie znał zastosowania i opis danego zabezpieczenia i szybko zdiagnozuje co dolega z jego odpaleniem itp itd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że zlodzieje nie przeglądaj takich tematów bo juz dawno wszyściutko mają rozpracowane w najdrobniejszych szczegółach a jak jest auto z ukrytym pstryczkiem to po prostu się ewakuuje i szuka golasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myślę że zlodzieje nie przeglądaj takich tematów bo juz dawno wszyściutko mają rozpracowane w najdrobniejszych szczegółach
Tak Wojtek masz rację ale tylko w przypadku starych (doświadczonych) złodziei.Ale jak Paweł zauwarzył;
Wystarczy że będzie znał zastosowania i opis danego zabezpieczenia i szybko zdiagnozuje co dolega z jego odpaleniem itp itd!

A to może być elementarz dla młodych (niedoświadczonych) złodziei.

Skoro jest takie przyzwolenie koledzy to piszcie o swoich zabezpieczeniach, nikt wam tego nie zabroni ale jak zauważył Boomax zrobienie takich zabezpieczeń w dziale jest

niewykonalne!!
Uważam że temat jest wyczerpany powinien zostać zamknięty. A jeszcze raz powtarzam róbta co chceta możecie opowiadać jak macie zabezpieczone auta. To je wasza sprawa. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności