Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

:)

-funkiel nówka termostat :) teraz w końcu bedzie jeździła dogrzana a i kierownik juz też skończy szczerkać zębami:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wymieniłem wahacz lewy górny przód, nie odkręcając amortyzatora od dolnego wahacza prostego;)Wszystkie odkręcone śrubki wyszły gładko i zostały ponownie dokładnie wytarte przesmarowane smarem miedziowanym:)

:drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzywulec

Wyjąłem po 18 latach starą "Alphe" bo niemiłosiernie ściągała jakieś dźwięki z odległych galaktyk i straszyła na skrzyżowaniach nagłymi, głośnymi metalicznymi trzaskami, by włożyć nowe radio kenwooda. Mimo poprawnej konfiguracji kabli w kostkach ISO i sprawnego bezpiecznika plus odpowiedniej przejściówki, nowe nie dostaje zasilania...kaplica!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyłem padakę w końcu. Jest ładniutki. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zawitały u mnie dywaniki gumowe firmy PETEX (nareszcie ^^). Oczywiście już urzędują :) Z tyłu pomimo braku stoperów nie latają w ogóle, co mnie bardzo cieszy. W końcu nie będę się mordował z tymi welurowymi, które właśnie schną na wieszaku.

 

A co do płynu zimowego do spryskiwaczy z Biedronki to bardzo fajny, niedługo drugą butelkę zakupię pewnie, poprzednio miałem z REALA to masakra była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostal opukany ze soli hehe jak rowniez Cb wreszcie zamontowane na stale tam gdzie ma byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że wczoraj montowałem nakładkę (pokrywę plastikową od góry) silnika w moim AFN ;) Obie śruby gumowo-metalowe ukręcone były od zakupu dzięki czemu latała jak chciała ta nakładka (nazwa z ETKA). Co się omordowałem, żeby odkręcić resztki od nakładki to moje :/ W ASO VW cena za jedną śrubę to 22,10zł + podróż do ASO (25km). Na szczęście u mnie w mieście znalazłem zamienniki za 10zł szt. są nawet lepsze bo większa średnica tych gum :) Wszystko elegancko siedzi i pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj wymiana odmy, i dolewka koncentratu. Dał mi popalić pasior.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaladowalem mu czesci z 1.8T i czekam na otwarcie zlomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem przeguby bez odkręcania ani jednego wahacza :) W zamian za to paszczór odwdzięczył się pęknięta szyba z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W zamian za to paszczór odwdzięczył się pęknięta szyba z przodu.

 

U mnie się tak samo odwdzięczył jak mu wycieraczki chciałem naprawić:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłem w passku podświetlenie schowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj dzisiaj dostal orginalna gumowa wykladzinke ktora wychaczylem z rozbitka za bardzo dobra cene w porownaniu do serwisu a do tego jest jak nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie uporalem sie z ''choinka'' czyli lampkami od zuzycia klockow, abs i asr.

Zamontowalem nowy czujnik abs i naprawilem polaczenie w drogim dzieki czemu choinka zgasla.

Przy okazji posprawdzalem i pokasowalem bledy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umyłem z brudu, soli, soli i brudu. Nie pamiętam kiedy ostatnio był opłukany lub myty. Więc tych warstw pewnie było więcej.Wysuszyłem wykładzinę i dywaniki. Już mokrusio było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć padało, karcher w łapę i zmywać brud. :D

 

Szampon z woskiem zamiast 1 miarka/10l zrobiona proporcja 3/10, bo woskować by się nie dało. :D

 

Poza tym odkurzony, zaraz idę plastyki wyczyścić preparatem Tenzi i można na studniówkę jechać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem czarne ALU 18" z Golfa V mam nadzieję że będzie fajnie wyglądał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymontowałem dziurawą chłodnicę, objechałem wszystkie sklepy i szroty w mieście i w końcu zamówiłem nową z Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem czarne ALU 18" z Golfa V mam nadzieję że będzie fajnie wyglądał :)

A czy golf nie ma rozmiaru J7 a passat J6? Ja sie tak nacielem kupujac alu od golfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J7?? 5x112 są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności