Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Zawitało PDC z przodu i z tyłu zintegrowane z RNSem :hurra

 

PDC_001.jpg

 

PDC_002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymiana klocków hamulcowych przednich z MasterSport na Ferodo - różnica kolosalna na plus oczywiście. Skończył się pisk i wgniatanie pedału hamulca.

 

 

Ale zacznie się ostre pylenie i brudne felgi po 2 dniach po umyciu .

Wymienione przednie pióra wycieraczek z Bosch na Bosch bez napisu na piórach Bosch ha ha .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długich przemyśleniach zakupiłem nagrzewnice nowego typu po 2008 r , i co się w z tym wiążę będzie panel nowego typu konkretnie z B7 z grzaną przednia szybą :hurra ( wybacz Wojtek panel jednak zostaje :glaszcze )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymienilem termostat w b5 1.8t!!! i niech nikt ale to "*urwał" nikt sie do tego nie zabiera od gory... od dolu to zdjecie plastikowej pokrywy i odkrecenie 2 śrubek obudowy - wprawna reka 20 minut roboty z wypiciem piwa;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony rozrząd, olej, komplet filtrów, pomalowane środki lamp na czarny mat, klosze wypolerowane w lustro :)

20141102_083854.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana filtrów i oleju, wymiana termostatu żeby w zimę było ciepło :P , korekta lakieru i zabezpieczenie na zimę politura i wosk Poor Boys :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj bardziej pasuję w temat "Co dzisiaj zrobiłem dla swojego VW" :P

 

Powstał carport na podjeździe, bo garaż, niestety, kiedy dom był budowany 20 lat temu, został zaprojektowany pod ówczesne auta "rodzinne" tj. Ford Fiesta, Punto czy Clio, a nie takie długasy i grubasy jak teraźniejsze Passaty czy podobne :D

Wiata_01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powstał carport na podjeździe

zawsze podobały mi się takie wiaaty na auto.... fajnie wyszło.

 

a ja dziś upchnąłen 2 wzmacniacz w lewym boczku bagażnika, i nawet to jako tako wyszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA rozebrałem drzwi i naprawiłem krańcuwkę otwartych drzwi. bo wkurzało mnie wchodzenie po ciemku:)

co ciekawego po rozebraniu mikrostyku i wyczyszczeniu styków sygnał dal nie był stabilny był i znikał okazało się że był zimny lut na płytce przy wtyczce w siłowniku i podgrzanie lutownicą załatwiło sprawę.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana na zimowe obuwie :cool:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się Wszyscy chwalą to ja też ;)

 

Przygotowanie lakieru do zimy: mycie Duragloss 901, APC, IPA, Collinite 476s.

Odświeżenie tapicerki: APC, Poorboy Natural Look.

Nowy zapach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chip:D poza tym wymiana radia na pionka deh6000 ;) Czeka mnie jeszcze wymiana kabli od wzmaka, już czekają w bagażniku ;) Bat od radia cb poszedł w miejsce standardowej anteny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecia już w tym roku skrzynia subwoofera ukończona, i na gotowo zamontowane piecyki w boczku

IMAG1042.jpg

IMAG1016.jpg

IMAG1036.jpg

IMAG1044.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly spot 3 passatow na moim podworku. 2 czarne i 1 srebrny. Kazdy na innych felgach ;) Brakowalo tylko passata na 17" papciach. W czarnym na 16" kółkach zamontowana instalacja grzanej przedniej szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony filtr powietrza, wymyta i wylizana przepustnica, adaptacja przepustnicy Vagiem , mycie wszystkiego od obudowy filtra powietrza aż do przepustnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony kompletny zestaw DYNAUDIO oraz olej i wszystkie filtry potrzebne do wymiany przy przeglądzie + klocki na tył ATE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyszczona przepustnica, zabawa kompem- usunięcie błędów, diagnostyka lambdy i "drogi powietrznej", nowy filtr paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymyty , zdjęty gwint i włożone eibachy -35 na zime + założone nowe zimówki .

Zmienione 4x górne wahacze (lemforder)

Zamontowane nowe radio Alpine CDE-120RM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założone nowe gumy na zimę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności