Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

czesto tam jestem

 

Sorry ale jakoś dwu znacznie to zabrzmiało nie możecie się spikiwac gdzieś NIE przy drodze... aby nie w lesie albo przydrożnym parkingu :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wymianie deski i innych pierdół na czarne spasowane dziś wsio dokładnie i podłączone dodatkowe gniazdka zapalniczek (2 w schowku i 1 w bagażniku) oraz pociągnięte kable do CB. Zmienione wszelakie włączniki w desce na podświetlenie czerwone. Diody led w schowku. Jutro wymiana boczków na drzwiach na skórzane, wymiana połamanej dokładki przedniego zderzaka i przymiarka letnich kapci z dystansem na tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegoniony na dluzszej trasie :) wkoncu przestal lapac zadyszke na 4 biegu i obrotach ok 2500 wczesniej turbo stawalo i trzeba bylo od nowa odpalac Paska zeby dzialalo :) dzisiaj dal sie pokrecic porzadnie na 4200 :) hehe

Pozatym naprawiony tylny uchwyt na napoje wkoncu! bez demontazu podlokietnika i tunelu :)

a wczoraj naprawiona kratka nawiewu ktora sie wytrzasnela jakos i nie krecila sie ze wszystkimi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieplutkie ledy już w całym autku (wszystko z dx.com), zamontowany tylny uchwyt na napoje i dolanie G12, mój mechanik twierdzi że już znalazł przeciek i naprawił więc mam nadzieję że to ostatnia dolewka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cieplutkie ledy już w całym autku (wszystko z dx.com),

 

marna jakość jak i trwałość,testowałem w paszczaku lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założone listwy chromowane na progi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana żarników w xenonach :) Masakra co roboty... Zrobiłem kilka zdjęć z całej operacji jak się rozkręcę trochę na forum to zrobię krok-po-kroku poradnik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolałem płynu do chłodnicy i cały odkurzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś rano umyłem następnie nawoskowałem 2 razy i stwierdzam że jest dobrze choć mogło by być lepiej ale to jak się odkuje troche po zimie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołożony przedni uchwyt na kubki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem z warsztatu po wymianie tarcz i klocków przód i tył - już były tragiczne. A cały zabieg przyśpieszyła pęknięta sprężyna którą zauważyłem przy wymianie ogumienia na letnie :) Więc mam też nowe sprężynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem koła na letnie, dolałem płynu G12+ i troszkę oleju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diaduszka B3 uruchomiony po przymusowym postoju - odebrałem wczoraj butlę LPG z serwisu po legalizacji, podbita na kolejne 10 lat. Dziś zamontowałem ją spowrotem, na szczęście do serwisu wystarczyło przytargać butlę bez auta, można sobie samemu wy- i zamontować... teraz jeszcze tankowanie i pomiar szczelności... czyli trzeba podwędzić ojcu stary dobry pędzel do golenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomalowany znaczek vw na czarny mat:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywalona regulacja tylnego gwintu - usiadł na sam dół :P więc mam teraz przód 61,7 cm tył 61,5 cm troszkę nie równo ale to się dopieści :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowiutki olej 5w30 shell helix i filtr powietrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założone felgi z 15' na 17' miodzioo, ale czeka mnie wyważanie,bo coś kierownica drga ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności