Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

No ja sprzątałem dzisiaj garaż ze szmelcu .Potem ten cały złom do bagażnika i do skupu. Za otrzymaną kasiorę zamówiłem sobie nowe dywaniki :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja w dzień na mieście!!!

 

a ja cała noc pod blokiem :D szczescie że nic nie zginęło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienione osłony przegubów. Po wszystkim pucowanko, bo na paszczaku, po weekendowych wojażach, już koloru widać nie było ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś miałem demontaz i wymianę uszczelki pod chłodnicą oleju, wymiana oleju w silniku no i oczywiście filtra oleju, wymiana wszystkich klocków hamulcowych i przetoczenie wszystkich czterech tarcz hamulcowych. Jestem lżejszy o 800 zł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj niestety byłem u mechanika i w czwartek wymiana uszczelki podstawy filtra oraz uszczelka korka spustowego oleju-cena:70zł za robociznę, części ok 10zł.

Ale też coś na poprawę humoru zrobiłem, zamontowałem brakującą listewkę, teraz prawie wszystko OK (prawie bo mam połamany kołpak).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro z bojowym nastawieniem oddaję auto do wymiany rozrządu + wymiana osłony prawego przegubu. Nowe flaczki to podstawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj niestety byłem u mechanika i w czwartek wymiana uszczelki podstawy filtra oraz uszczelka korka spustowego oleju-cena:70zł za robociznę, części ok 10zł.

Ale też coś na poprawę humoru zrobiłem, zamontowałem brakującą listewkę, teraz prawie wszystko OK (prawie bo mam połamany kołpak).

 

A w warsztacie kazali tobie kupić tą uszczelkę pod korek spustowy? Tam są dwa rodzaje korka więc dwa rodzaje uszczelek. Jak masz miskę metalową to jest mały korek(i mała uszczelka) a jak masz miskę aluminiowa to masz duży korek (i duża uszczelka). Przerabiałem to ostatnio z tym ze ja przy wymianie oleju zmieniłem uszczelkę pod korkiem spustowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiorę stały dowód rejestracyjny i Kartę Pojazdu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupione:fajny

DSC00525.jpg

 

Zobacze jak będą wyglądać ale chyba pójdą do żyda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oddałem mojego do warsztatu na zrobienie przodu.Dostałem zastepczego opla astra.Kurw............ jak tym można jeździć?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie sprzątnąłem w aucie.... zginęło mi OC i dostałem karę(!). Punkciki i nr konta na wysyłkę... ech... oczywiście zaraz potem kwitek znalazłem, ale co sie nawkur.... na ten saigon to moje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na zrobienie przodu

Stało się coś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stało się coś ??

Wpadłem poślizg i rozwaliłem spojler przestawiłem lampe i rozwaliłem atrape.A wszystko przez ta jeb..... zime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem czujniki parkowania :D

Koncza mi sie juz pomysły co jeszcze włożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem w końcu USB w radyjku .Wgrałem muzyczkę na pendrive i do auta na sprawdzian .Teraz to juz kompaktu nie będe używał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcze Brembo, klocki Ferrodo. Teraz to dopiero hamuje :!::D

Przy odkręcaniu jarzma jeden klucz złamany, drugi wygięty :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem, przestawiłem, sprzątnąłem śmieci ze środka ;) I tyle od niedzieli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś zapodałem wlepe :D i tylko czekam aż mnie ktoś obtrąbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatankowałem na full i mycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochowałem kable od wzmacniacza, zmieniłem miejsce jego uziemienia. Po skończonej robocie, wybrałem się na małą przejażdżkę od tak dla czystej przyjemności z jazdy (na stacji będę sobie pluł w mordę...) ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności