Skocz do zawartości
passekb5

Nowe tarcze zegarów Montaż B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem zainteresowany zakupem podswietlanych tarcz do B5 98r Sedan a mianowicie : http://moto.allegro.pl/item714505958_moman_indiglo_volkswagen_passat_b5_1996_2000.html

Jako że sam sobie tego nie zamontuje to szukam kogoś chętnego (kompetentnego) do montazu tych tarcz ( wspomne ze mam tempomat a t życie w takim montażu utrudnia). Oczywiscie za wszystko zapłace , jestem z okolic Gliwic, jesli ktoś by chciał sie zająć wymianąt tych tarcz i przy okazji zarobić to czekam...

 

 

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zainteresowany tymi tarczkami, mam b5 2000r i chciałbym najlepiej sam to wymienić może ma ktoś jakąś instrukcje do zmiany takich tarczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w opisie sprzedawca wyraźnie zaznacza iż i tu cyt.

"Proponujemy unikać tarcz, które mają regulację koloru świecenia. Regulacja ta odbywa się przez zwiększenie częstotliwości napięcia, co ma duży wpływ na trwałość elementu świecącego. Podczas takiej regulacji także inwerter pracuje w swoich granicznych możliwościach i często ulega uszkodzeniu. Nie są rzadkością klienci zwracający się do nas z prośbą o pomoc z uszkodzonymi tarczami wątpliwej jakości."

W moim modelu jest taka reg. koloru świecenia. Jak mam to rozumieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie, że w momencie gdy będziesz regulować jasność podświetlenia, inwerter może się zjarać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślałem się tego. Czyli najlepiej ustawić intensywność świecenia na max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Domyślałem się tego. Czyli najlepiej ustawić intensywność świecenia na max.

Najlepiej zdjąć osłonę nad nogami kierowcy żeby dostać się do kabli od tej regulacji intensywności świecenia, wtedy wyciągamy dwa odpowiednie i je łączymy na krótko- wtedy masz pewność że przypadkowo nie przekręcisz tego phkrętła od regulacji np, przy regulowaniu wysokości świateł mijania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne tylko żeby tych śmiesznych wycięć nie było

Takie zegary to w borze i w W8 robili

te z pierwszego wzoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności