Skocz do zawartości
dominik1980

Gasnące cyfry wyświetlacza po dołożeniu xenonów 6000K

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj po wlaczeniu swiatel i mrugnieciu kontrolek jedna pali sie caly czas airbag), kasowalem komputer (odlaczenie zasilania) i nic!!!

czy powodem moze byc hid?

Może ale nie musi, podłączenie pod kompa musisz i tak i tak zrobić bo odłączanie akumulatora wcale nie kasuje komputera, jedynie pokładowy, jeśli masz.

odizoluj przetwornice jakimś pazłotkiem czy aluminiową folią

A ja bym koledze doradził, wywal to g****o i jak już chcesz, to coś porządnego a najlepiej oryginał z samopoziomowaniem i spryskiwaczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdź jaki to błąd tej poduchy i odizoluj przetwornice jakimś pazłotkiem czy aluminiową folią

Według mnie to nie pomoże Rafale. Najlpierw to na miejscu Kuby sprawdził bym czy kable oby napewno wszytskie maja u niego izolacje, mozliwe ze ktorys jest gdzies przerwany dlatego tak sieje mu po kablach ze wyskakuja bledy. Ale neich sprawdzi takjak mowisz bledy najpierw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ale nie musi, podłączenie pod kompa musisz i tak i tak zrobić bo odłączanie akumulatora wcale nie kasuje komputera, jedynie pokładowy, jeśli masz.

 

A ja bym koledze doradził, wywal to g****o i jak już chcesz, to coś porządnego a najlepiej oryginał z samopoziomowaniem i spryskiwaczami.

też mam takie zdanie jak ty Adamie ale skoro już kupił to trzeba spróbować to osłonić żeby takich cyrków nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też mam takie zdanie jak ty Adamie ale skoro już kupił to trzeba spróbować to osłonić żeby takich cyrków nie było
Z tego c czytalem to folia i tak nic nie pomaga, chlopaki probowali nawet ekranowac hidy zeby po cb radiu nie sialo a i tak nawet po zekranowaniu sieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego c czytalem to folia i tak nic nie pomaga, chlopaki probowali nawet ekranowac hidy zeby po cb radiu nie sialo a i tak nawet po zekranowaniu sieje.
czyli wniosek jeden HID to Chinski SHIT który ani legalny ani funkcjonalny a tylko problematyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam zestaw za 200 od 2 lat i nic nie sieje. Nic nie znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam zestaw za 200 od 2 lat i nic nie sieje. Nic nie znika.
To może koreańczyk Ci robil hidy. Ja mam hidy ale tylko na cb radiu mi delikatnie sieje. ale skrecam i jest gitara :). Cos mi sie wydaje, ze na cb tez Ci powinno siac delikatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem zawsze jeżdżę z tak samo rozkręconym radiu i nie zauważyłem jakiś zmian po hidach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem zawsze jeżdżę z tak samo rozkręconym radiu i nie zauważyłem jakiś zmian po hidach.
To sprawdz jak skrecisz na minimum wtedy powinno siac jak u mnie, poza tym, równiez u siebie nie mam żadnych innych objawów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego c czytalem to folia i tak nic nie pomaga, chlopaki probowali nawet ekranowac hidy zeby po cb radiu nie sialo a i tak nawet po zekranowaniu sieje.

 

A co mogłoby pomóc ekranowanie ??

Problem leży po stronie zasilania. Wiesz na jakiej zasadzie działa przetwornica napięcia stałego? Jak jest ciulowej jakości to żaden dostępny w cenie nieprzekraczającej 3 krotnej ceny HIDa filtr nie pomoże. Kupować sprawdzone i już.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy , mam pytanko ,dorwalem zegary od FL-a pytanie czy ekraniki od przeniegu oraz od zegraka podejda do mojego licznika ?? bo nieco wcina mi literki :D ... PS. mam zegary z fisem w malym ekraniku tam gdzie zegarek , z gory dzieli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gizz

Koledzy,w każdym zestawie dołączony jest przekaźnik,czemu go nie montujecie??Znikną wszelkie problemy a montaż banalnie prosty!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności