Skocz do zawartości
NOMERCY

Czy dobrze zamontowałem ??

Rekomendowane odpowiedzi

No chlopie pierwsza klasa +10 KM

kolega ma hamownię w monitorze ?? brak słów

 

jak na moj gust...RARYTASIK !! i do tego zaloz jakies spojlerki i inne choinki !!

a weś mi tu ZUSE pokaże gdzie odpowiedziałeś na pytanie kolegi NOMERCY ? brak słów

 

hej, co Wy chcecie od chłopa, ten samochód ma latać a nie jeździć długo i spokojnie po naszych drogach, w końcu to juz leciwe auto i ma odlecieć tylko na złom

telewizor11 w telewizji takie rzeczy mówią ? brak słów

 

Sory ale Magnetyzery to jest smieszna sprawa nic nie daje poprostu nic zero no moze głupi efekt wizualny pod maska kolega miał i wywalił po tygodniu zero efektów a zapłacił ponad 100 zeta)

nawet jeżeli miałoby zadziałać to w tydzień tego nie sprawdzisz, efekty nie powinny być widoczne natychmiast ale po przejechaniu jakiegoś dłuższego przebiegu, na mój gust około 2k km. Fizyczne założenie jest moim zdaniem jak najbardziej słuszne i powinno ułatwiać mieszanie i spalanie w cylindrach silnika z tym że nie wiem jak to się ma do wtryskowych układów zasilania gdzie największy + całej zabawy jakby nie ma gdzie się zmieścić ...

 

NOMERCY niestety nie potrafię Ci powiedzieć czy na 100% dobrze założyłeś magnetyzery na przewód paliwowy (na dolot powietrza jest ok), kolega TMSTP mówi że jest ok to pewnie jest :) ale polataj trochę i ewentualnie daj znać czy są jakiekolwiek efekty czy nie ma nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zmienie olej w moscie a co tych magnetyzerow powtarzam po raz 3 nie chodzilo mi o moc i spalanie mialem je za FREE od znajomego to nic mi nie szkodzi zalozyc nawet jakby dawal 0%.

 

adams: szukalem wlasnie 4x4 1.8T passata ale nie moglem znalesc a tego znalazlem w niemczech za dobra kase .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od znajomego automaciarza usłyszałem że jak most nie ma wycieków to nie ruszać, co najwyżej sprawdzić stan i dolać. Oczywiście można wymienić bo koszt nie jest duży, wchodzi tam niecały litr oleju...

 

---------- Post added at 17:14 ---------- Previous post was at 17:14 ----------

 

I skończcie z mag.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od znajomego automaciarza usłyszałem że jak most nie ma wycieków to nie ruszać, co najwyżej sprawdzić stan i dolać. Oczywiście można wymienić bo koszt nie jest duży, wchodzi tam niecały litr oleju...

 

to tak jak z olejem w skrzyni, niby się nie wymienia a jednak...

 

a wychodziły w ogóle 1.8T 4x4? Bo jeśli tak to marecek by pewnie takiego katował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to tak jak z olejem w skrzyni, niby się nie wymienia a jednak...

 

No nie do końca... ;) ale tez bym wymienił :)

 

a wychodziły w ogóle 1.8T 4x4? Bo jeśli tak to marecek by pewnie takiego katował

 

Była o tym dyskusja już, wychodziły na USA 170 KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności