Skocz do zawartości
Przemek84

Tajemnicza skrzyneczka na podszybiu i kostka przy radiu

Rekomendowane odpowiedzi

Wie może ktoś do czego to służy. Kostka obok radia to chyba jakiś czujnik, nie mam za bardzo pomysłu co to może byc,idzie pod deską w strone schowka, a ta czarna skrzynka na podszybiu to będzie pewnie jakieś zabezpieczenie idzie na aku a potem do wiazki do kompa, widac że była dokładana. Proszę o jakąś radę

10082009(002).jpg

10082009.jpg

Edytowane przez Przemek84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to puszka od alarmu, a ta czarna kosteczka to czujnik kontroli wnętrza? Masz jakiś dodatkowy alarm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno powiedziec czy jest dodatkowy alarm, pilot jest standardowy VW,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fabryczne to nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może te obie skrzyneczki nie maja nic wspólnego ze soba ??? Wydaje mi się że ta mała na konsoli obok radia to mikrofon do zestawu głośnomówiącgo. Rozbierz to i zobacz co w śrdoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może te obie skrzyneczki nie maja nic wspólnego ze soba ??? Wydaje mi się że ta mała na konsoli obok radia to mikrofon do zestawu głośnomówiącgo. Rozbierz to i zobacz co w śrdoku.

 

dokładnie, to małe to zapewne mikrofon a skrzyneczka na podszybiu to może nie daj Boże jakiś badziewiowy BOX tuningowy co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pomyslalem ze to moze jakis zestaw glosnomówiacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a ja myślę że alkaida Ci podsłuch założyła, a na podszybiu jest nadajnik satelitarny :D, a tak serio, to na konsoli na 75 % mikrofon, kumpel coś podobnego miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjże się temu z bliższa myślę że to nie jest jakieś zabezpieczenie co auta potem bym nie odpalił,chyba że może jakiś dopalacz, jeśli chodzi o montaż to bez wiochy zrobiony czyli jakaś lipa to pewnie nie jest, samochód był przywieziony z Belgii i na 100% jest nie bity i nie jest to żaden zlep numery i się zgadzają itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem zestaw głośno mówiący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zgadza sie zestaw głośno mówiący rozebrałem schowek gdzie mieści sie zestaw, pozostaje tylko jeszcze ta skrzyneczka na podszybiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że skrzyneczkę można rozebrac zobacz co w niej jest albo zrób zdjęcie i daj tutaj może ktoś po wnętrzu rozpozna co to jest, i ile jest kabli w tej wiązce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj a moze porpstu to jest system N2O :)

na konsoli schowany przelacznik :) a na podszybiu mały zbiornik N2O

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozebrałem to i jest tam coś takiego pod kompa można to chyba podpiąć poprzez jest port szeregowy, cały układ zalany masą

13082009(001).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nic cipbox :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc jak to ugryźć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem to bunbulator:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś przeciwnik boxów jestem. Ilekroć przywiozłem jakiegoś gada z takim świństwem to wyrzucałem. Rozwiń może wiązke kompa i podaj na jakie numery pinów to jest podłączone to będzie więcej wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie samochód chodzi lepiej niż Audi kumpla z tym samym silnikiem, pogrzebie w tym trochę, w końcu trzeba wiedzieć czym się jeździ, ale pierwsze może przejadę się na hamownie sprawdzic ile to ma rzeczywiście, dzięki za info,

 

Stern znasz się może bardziej na takich wynalazkach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności