Skocz do zawartości
luko28

Reflektory Depo AE - opinia

Rekomendowane odpowiedzi

Ringi to do BMW, nie pasują do do Passata, tym bardziej zwykłego i narażają jego właściciela na ironiczne uśmiechy. Ale co kto lubi :P

Bierz ori ksenon (albo identyko jak ori DEPO) i nie dość, że Ci się widoczność poprawi diametralnie to będzie duuuży plus do wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a byście mogli podesłać jakieś ciekawe linki do lamp bo bym zamowial na dniach a już sam nie wiem jakie i co to jest ori ksenon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ringi to do BMW, nie pasują do do Passata, tym bardziej zwykłego i narażają jego właściciela na ironiczne uśmiechy. Ale co kto lubi :P

Bierz ori ksenon (albo identyko jak ori DEPO) i nie dość, że Ci się widoczność poprawi diametralnie to będzie duuuży plus do wyglądu.

 

Jak nie masz pojęcia o czym piszesz to nie pisz wcale i nie mieszaj w głowie

Ori xenon nie ma nic wspólnego z Depo

Miałem już depo i moim zdaniem świecą słabo nowe a co dopiero jak troche poświecą? Co do parowania to też nie było wesoło ot takie moje zdanie

Edytowane przez skwaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam depo świecom bardzo dobrze jak na 540zł porównywałem z audi a6 2003 rok orginał ;lampy soczewki ,dla mnie różnicy nie widziałem / co do orgina... lamp hella to tylko z dobrych rąk miałem za 500zł ale diagnosta stwierdził uszkodzenie soczewek pozdro acha co ważne depo moją całe mocowanie żarówek h7 metalowe

Edytowane przez kocik2109

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanie kupiłem lampy depo i zastanawiam się czy to nie jest wada ich fabryczna gdyż zamontowałem je w pasku i po wyjechaniu z garażu zaparowały troszkę moim zdaniem nie powinny parować z tego co wiem dobrze myślę ktoś podpowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zelu ja bym proponowal wyciagnac je i na laczeniu szkla/plastiku przesmarowac silikonem. Ja mam Depo od 2 lat ale jeszcze nic sie z nimi nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jest w tym problem ze nawet nie zdążyłem nimi się nacieszyć tylko co włożyłem je i jak wyjechałem rozczarowałem się na gwarancji je mam w najgorszym przypadku bende wysylal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTT_ZST

Słuchajcie a jak jest z podłączeniem, jeżeli ja mam H7/H4 czyli przeciwmgłowe? Wymienialiście włącznik? Jak to podłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też na dniach planuje wymienić lampki na depo soczewki, ale sam juz nie wiem, jedni piszą ze dobre drudzy odradzają, a konkretnych odpowiedzi na tak nie ma;D chce kupić 2xh7 nie chce pchac się w hidy, i rodzi sie znow to samo pytanie czy jak wsadze dobrej jakości żarówkę do tych depo, jadac w nocy bd coś widział (pytam o światła mijania) czy ładnie oświetlają droge( nie pytam o parę metrów przed autem tylko czy w pełnym zakresie jak formuje się wiązka) czy dają światło jak by świeczka w nich była, bo sąsiad w audi ma ori soczewki i balem się z nim jechać bo tragedia nic nie widać :D najlepiej jak ktosma konkretne foty w nocy jak swieca depo na nieoswietlonej drodze na zarowach h7,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak założysz Depo to sam stwierdzisz że to dobra decyzja świecą o niebo lepiej niż ori

Edytowane przez Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, fajne lampki odmlodza paska o epokę, ale nie o wygląd a glownie o bezpieczeństwo mi chodzi żeby dobrze świeciły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co sądzicie o tych lampach? http://www.mapet-tuning.com/sklep/passat-black-czarne-wkady-lpvw22-p-29490.html

wyglądają dosyć ciekawie na samochodzie, może ktoś z Was je ma i się wypowie na temat swiecenia tych lamp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Założyłem DEPO rok temu. W porównaniu do wypalonych i żółtych oryginałów to niebo a ziemia :marecek

 

Co do tych z czarnymi wkładami to się nie wypowiem jeżeli chodzi o jakoś świecenia ( teoretycznie nie powinna się różnic w porównaniu do zwykłych) ... ale płacić extra stówkę za czarne wkłady to bym się nie zdecydował.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie a jak jest z podłączeniem, jeżeli ja mam H7/H4 czyli przeciwmgłowe? Wymienialiście włącznik? Jak to podłączyć?

też chciałbym o to zapytać?! zamierzam wkrótce zmienić lampy, bo moje już mają 16lat i nawet regeneracja kloszy nic nie pomogła!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też chciałbym o to zapytać?! zamierzam wkrótce zmienić lampy, bo moje już mają 16lat i nawet regeneracja kloszy nic nie pomogła!!

 

Zmieniając lampy na inne typu soczewka depo czy ringi itp automatycznie pozbawiasz się świateł przeciwmgłowych, ponieważ te lampy nie są do tego przystosowane. A włącznika zmieniać nie trzeba ani nic podobnego, wystarczy wypiąć stare lampy i wpiąć nowe i tyle. Przeciwmgłowe będziesz miał tylko z tyłu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, sa dostepne lampy depo do b5fl z homologacja na d2s czy taki rarytas dostepny jest tylko dla 3B ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam co sadzicie o tych lampach http://allegro.pl/reflektor-lampa-vw-passat-b5-fl-00-l-p-kpl-depo-i4487289265.html moje 13-sto letnie już tak super nie świeca i szukam jakiś innych, warto je kupic czy lepiej szukać dobrych używek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że będą oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle że będą oki

 

przecież parę postów wyżej pisałeś , że depo to dziadostwo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będą lepsze niż jego 13 letnie albo spolerowane używki. Jeśli chodzi o zamienniki to DEPO są najlepsze

Najlepiej było by oddać stare do regeneracji ale do sprawdzonego zakładu

Zdania nadal nie zmieniłem co do tych lamp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności