Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Tak normalne.I im dłużej po zgaszeniu tym lepiej.Czyli trzyma dobrze cisnienie.Jeszcze pytanie,mocno odciągałeś aby syczało,bo pamiętam coś wspominałeś ze czasami podczas skrętu nie masz wspomagania.Mozliwe ze spieprza ci właśnie tamtędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe dużo, delikatnie aż zrobiła się mała szczelinka. Dziś sprawdziłem wszystkie przewody i jedyne co wykryłem to jeden cybant słabo trzyma, jutro wymienie i zobacze. JAk nie pomoże to już chyba tylko N75 albo przepływka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o te albo albo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przez przypadek sprawdzając szczelność przewodów dotknąłem do króćca podciśnienia (do urządzenia wspomagającego hamulce) tzn. tak to się nazywa w "książce sam naprawiam" i zaczęło z niego syczeć jak się go delikatnie odchyli. Czy tak powinno być??

Moim zdaniem tam nie powinno być nieszczelności, ze wspomaganiem kierownicy to niema nic wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry pomyliło mi się.Właśnie też się zajarzyłem.To jest taka łączka która przechodzi przez ścianę grodziową i takie rozwiązanie znaleźli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci spytam :) czy uzywacie jakichs programow komputerowych przy lokalizowaniu czesci potrzebnych, ... i jakichs innych rzeczy zwiazanych z autem ??

 

OPROCZ VAGa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etka 7.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne pytanko czy do przyklejenia mat grzewczych w lusterka moze byc uzyty sylikon wysokotemperaturowy :) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten klej, którym ja kleiłem, to właśnie wygląda jak silikon. A więc silikon wysokotemperaturowy może się nadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej pastą termoprzewodzącą od procków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na gila klej:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to kto tam jedzie na opłatek bo pomału trzeba wpłacać kase i określić liczbę osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde pojawił się u mnie problemik z rozruchem Paska - chodzi o to, że na zimnym silniku kręci ze zmienną prędkością, czas odpalania jest taki sam jak na ciepłym, ale ... nie zwalnia tak, jakby był aku do bani, ale wręcz przyśpiesza (kręci szybciej)- gdy silnik jest ciepły, kręci normalnie. WTF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś plany na malutki zlocik Passatów w naszym województwie?:)Mam troche pytań,bo dopiero od pół roku mam swojego i chciałabym poznać trochę szczegółów o nim:) Podrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy w najbliższą niedziele, myślę że uda się skleic jakąs ekipe na pogaduchy. Jak cos to na forum są zamieszczone numery do większości z grupy podlasie więc jak nie będziesz miała neta to pisz sms-ka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności