Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem nie mam n-75 tylko puszkę zintegrowaną.

 

karol27 - wysłałem ci PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem nie mam n-75 tylko puszkę zintegrowaną.

Pucha była w BLS i ogólnie w 105KM.Jak otworzysz maske to na wysokości kierownicy na ścianie grodziowej masz n75 i n18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy etap prac wykonany w duecie z Fermonem :) Ale cóż chyba moduł komfortu do wymiany bo po wysuszeniu niestety alarm wariuje i nadal brak oświetlenia wewnątrz jak i brak sygnalizacji włączonych świateł po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Wizualnie trochę zaśniedziały i przerwana jedna ścieżka. Niestety tapicerka jeszcze się suszy. Idąc za radą Poloneza przenieśliśmy moduł za schowek pod kierownicą. A tu małe bajorko do wglądu po zdjęciu tapicerki.

 

Zdjęcie0124.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
małe bajorko do wglądu po zdjęciu tapicerki.

 

co żeś z tym paskiem robił?? za łódkę ci służył??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim cudem tyle wody w aucie????? Cinul co ty tam robiłeś ?????jakaś długa trasa bez przystanku???

:P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakim cudem tyle wody w aucie????? Cinul co ty tam robiłeś ?????jakaś długa trasa bez przystanku???

 

Aż się zdziwisz bo ani kilometra nie zrobiłem. Od niedzieli stał pod blokiem aż do czwartku, później padł akumulator to naładowałem w piątek - i się zaczęło: padł centralny i 1/3 elektryki. Dopiero wczoraj zobaczyłem, że mam staw. A co za przyczyna - zapchane na amen odpływy pod maską i woda znalazła sobie inne ujście pod gumką od linki obok komputera, która nie siedziała na miejscu. Wsadziłem na miejsce i zarobiłem silikonem. Wywaliłem kupę tego syfu spod maski i udrożniłem odpływy - teraz lejąc szybkim tempem wodę po szybie, strumień nawet się nie zatrzymuje. Jedyna bolączka to moduł komfortu jak pisałem wyżej, trzeba będzie się zaopatrzyć w używkę. Sęk w tym że w niedziele jak wróciłem ze spota to wszystko było ok - sucho jak na pustyni. Sam zbaraniałem jak zobaczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corvis, błąd MAPsensora wyrzuca Ci dlatego, że podczas przeładowania osiągasz górne max ciśnienie zadziałania czujnika i to nie znaczy, że jest on uszkodzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiemy jaki błąd pokazuje?Nic nie napisał że przekroczono czy zwarcie do masy:D.Jak napisałem 20 postów wcześniej ,albo N lezy albo nieszczelność.Turbo to już ostateczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to gdzie fermon zdjecia !!! opieralasz sie :P cinul bedzie dobrze, ja jak cos chetny pojechac ale by ktos zabral bo ja nie w stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiemy jaki błąd pokazuje?Nic nie napisał że przekroczono czy zwarcie do masy:D.Jak napisałem 20 postów wcześniej ,albo N lezy albo nieszczelność.Turbo to już ostateczność.

 

 

Nie wiemy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, jak będziesz na spociku dzisiaj na Węgłowej, to weź mapy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy będę miał za dwa tyg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A siuraki jesteście, bo Was nie było na Węgłowej i tylko 2 passaty ;) Fotki z eventu ;)

 

http://www.flickr.com/photos/81136984@N06/ - KLIKAĆ ten link !!!

 

https://picasaweb.google.com/111554777461761137271/MegaspotWeglowa - umieściłem też na serwerze picasa3, ale tu gorsza jakość...

 

spot19of56.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Białym lub okolicy polecacie udać się w poszukiwaniu pompy wtryskowej do 1Z-a? Odpada na dzień doby Ambit, nie mają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 usterka znaleziona - uwalony czujnik ciśnienia doładowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem list od PZDW(Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich)

 

-----------------------------

 

Treść: Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku przesyła zgłoszenie szkody Pani Jolanty *******, zam. 16-400 Suwałki, ul. Hubala **/* oraz notatkę służbową pracownika RDW w Suwałkach z dnia 11.06.2012 r.

Zgłoszenie szkody zostało wysłane faksem do Compensa S.A. w dniu 18.06.2012 r.

 

------------------------------

 

Nie zrozumiałem nic z tego. Dadzą mi te odszkodowanie czy nie? Wysłane faksem do compensy, a ja mam ubezpieczenie w Generali....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że to oni mają ubezpieczenie w Compensie, więc wysłali do swego ubezpieczyciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu wziąłem się za demontaż niedziałającego kompresora klimy u siebie, no i troszkę za daleko zaszedłem :)

 

DSC02442.jpg

 

 

Uwalone uszczelnienia na 2 tłokach, poza tym łożysko koła do wymiany i powinno śmigać.

DSC02436.jpg

DSC02437.jpg

DSC02438.jpg

DSC02439.jpg

DSC02440.jpg

DSC02441.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny pokrowiec na telefun :P Może ktoś wie czym mogą być spowodowane drgania (silnika) w granicach 1200-1800 w szczególności na 3-4 biegu. Nie u mnie ale też 1z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to że to oni mają ubezpieczenie w Compensie, więc wysłali do swego ubezpieczyciela.

 

Wiem już wszystko. Mają czas do 11 Lipca, potem idę się sądzić, jak nie będzie kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności