Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku wielkie sorry, że nie zjawiłem się na otwarcie, niestety dzieciaki znowu chorują... :(

Diabeł, zdecydowanie za szybko latasz po lasach w okolicy Dubicz Nie zauważyłeś chyba mnie dziś rowerem jechałem znaczy stałem sobie

Jak już jadę to nie patrzę na łapciuchów na poboczach :haha

Bodajże polonez widziany doslownie przed chwila na ulicy lipowej w Hajnówce

Polonez będzie niedługo brukowe płacił za przejazdy :)

a poza tym jeszcze byl dzisiaj widziany pasat bodajze b4 jezeli sie nie myle przy kauflandzie w hajnowce ale nie mam pojecia kto to byl bo kolegi nie kojarze

To byłem ja, zastanawiałem sie kto mnie tak obcina z auta, jakbym wykupił cały browar z promocji. Dopiero jak odjechałeś zauważyłem wlepkę. Następnym razem zapraszam na pogawędkę :party

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To byłem ja, zastanawiałem sie kto mnie tak obcina z auta, jakbym wykupił cały browar z promocji. Dopiero jak odjechałeś zauważyłem wlepkę. Następnym razem zapraszam na pogawędkę

Pozdrówka

 

DObra nie ma problemu :P hehe nie znalem czlowieka wiec nie wiedzialem kto to :P ale nastepnym razem nie ma problemu :) pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fermon przyłapany na pułaskiego po 19 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak na spacerku ze swoja kobieta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek w Dobrzyniewie (spokojnie, tylko kupował żelazo) widziany granatowy B3 z białą klapą, na której widniała wlepka. BIA... Ktoś z forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek w Dobrzyniewie (spokojnie, tylko kupował żelazo) widziany granatowy B3 z białą klapą, na której widniała wlepka. BIA... Ktoś z forum?

 

 

też już raz go widziałem na Kawaleryjskiej, chyba nikt od nas. A co do Ciebie, Tomku, to ładnie z daleka lakierek się błyszczy na biało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"bananek" wybacz że teraz dopiero odpisuje ale jakoś nie miałem czasu na odwiedzanie forum. To że przód przydałoby się zrobić to ja wiem ale szczerze mówiąc to nie mam już zamiaru tego robić. Gdyż miałem mały wypadek koles wjechał mi w dupe. Więc postanowiłem puścić samochód w ludzi . Więc nie będę nawet tego robić. A tak trochę z innej beczki może ktoś z forum będzie znał odpowiedź na moje pytanie bo nikt mi nie potrafi odpowiedzieć co jest nie tak w moim pasku. Przypomnę że mam 1.6 td 80KM. A moje pytanie dotyczy co może być nie tak jeżeli na zimnym silniku pali na dotyk i ma pełną moc a po przejechaniu większej trasy spadają obroty na luzie o ok 100-200 i traci moc do tego stopnia że jeżeli chce się ruszyć to trzeba go depnac do połowy gazu ale jeżeli ma już obroty w których turbo się włącza to zaczyna ciągnąć normalnie, a także jak się go zgasi to już się go nie zapali z rozrusznika dopóki nie ostygnie, o dziwo na pycha odrazu zapali (lecz tego próbowałem bardzo rzadko może 3 razy w bardzo pilnych sytuacjach bo wiadomo to dieasel). Wie ktoś co może być przyczyną takich objawów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kąt wtrysku lub już zużyta pompa. Nic innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 90% pompa wtryskowa - przynajmniej takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcię że tak zawalam ten dział. to zadam jeszcze ostatnie pytanie. Jaką pompę kupić do passata b3 1.6TD 80 KM silnik RA od czego jeszcze pasuje ta pompa? Podejdą pompy od golfa 1.6 td, 1.6d? A może od 1.9 podejdzie coś? A i od audi 80 też pasują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale najlepiej kupić pompe od 1,6td bo jest z pinem ( sam mam zamiar taką założyć ale nie mam na to czasu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra naprawdę ostatnie pytanie bo wiem że ten dział nie jest do tego przeznaczony. Czy ta pompa http://www.moto.allegro.pl/vw-golf-passat-audi-jeta-pompa-wtryskowa-1-6-td-i2288687925.html będzie w pełni pasować do mojego paska? Tak jak patrzę po zdjęciu to widać że jest bardzo podobna do mojej jeżeli nie identyczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róża sprawdzałem sprężarke na krótko tak jak mówiłeś. sprężarka chce sie włączyć ale ma opór. co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się dba to się ma;-) a poważnie to lakier jakieś 2 lata temu był odnawiany:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnawiany tzn. malowałeś na nowo całe auto? Czy odnowiona ta bezbarwna powłoka, która nadaje połysk? :) Możesz coś więcej o tym powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajrzyj do jego tematu tam masz wszystko , był cały malowany:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich jestem nowy.

czesc :) Zaprezentuj swoje autko i zapraszamy na spoty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

projekt2_copy.jpg

 

Ktoś się wybiera ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności