Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Diagnostyka climatronic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buzka85 ładny masz lakier ;) znaczy dobrze zachowany :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bezpiezniki sprawdzone i wszystkie całe.. skoro tak mówisz to będzie trzeba sprawdzić..

 

Jest jeszcze duży bezpiecznik 40A nad nogami obok kolumny kierowniczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych.Dziś na myjni na Towarowej,znalazłem fajne urządzonko "check point".Automat do sprawdzania błędów,kasowania "checka","oil inspection" i innych prostych operacji.Koszt fajny bo 5 zł.Wisi sobie na słupku i przyjmuje monety jak odkurzacz:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest złącze OBD 2 i podłączasz do auta czy jak to działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jest złącze OBD 2 i podłączasz do auta

Yhy,własnie tak :D.Jest tam jakiś wyświetlacz,manilupator strzałkowy,pewnie coś jak podręczny skaner obd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany może ktoś podpowie jaki jest haczyk na odpowietrzenie hamulców w automacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haczyk? Normalnie odpowietrzasz ja włączonym zapłonie (otwarty zawór w pompie ABS).

 

 

Diabeł, zdecydowanie za szybko latasz po lasach w okolicy Dubicz :P Nie zauważyłeś chyba mnie dziś rowerem jechałem znaczy stałem sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze duży bezpiecznik 40A nad nogami obok kolumny kierowniczej ;)

 

tego nie sprawdzałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blacha !! Mam ubytek płynu chłodniczego. W zeszłym tygodniu zapaliła mi sie kontrolka i było 1/3 w zbiorniczku. Dolałem G12 i dzisiaj to samo (1/3 w zbiorniczku) dużo nie jeździłem a ubyło sporo. Na pierwszy rzut oka pod samochodem żadnej plamki.... Ostatnio jak sprawdzałem korek od oleju to nie ma nalotu, korek od zbiorniczka, też bez nalotów. Moc jest .... Więc albo chłodnica, albo przewody albo uczczelka pod głowicą - jak tak to jestem w czarnej d... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tak to jestem w czarnej d...

ja chyba tez:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin u mnie taki ubytek okazał się nieszczelnością miedzy przewodem a króćcem na głowicy więc nie zakładaj najgorszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcin u mnie taki ubytek okazał się nieszczelnością miedzy przewodem a króćcem na głowicy więc nie zakładaj najgorszego

 

Z moim szczęściem to raczej tak będzie. Chociaż ze 2 tyg temu pamiętam jak na spota przyjechałem to schylałem się pod samochód bo zauważyłem że coś kapie. Ale niestety płyn okazał się bezsmakowy. Może to przypadek. No ale nic i tak muszę gdzieś wtarabanić się na kanał. Zresztą widziałeś dzisiaj że samochód ma moc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć wyciek, który kapie na rozgrzany element a wtedy nie zauważysz go. Do przejrzenia 'palcyma" wszystkie węże, połączenia, króciaki, któryś na pewno będzie mokry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My to chyba z Fermonem die dotelepiemy się na Vaga :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla zainteresowanych.Dziś na myjni na Towarowej,znalazłem fajne urządzonko "check point".Automat do sprawdzania błędów,kasowania "checka","oil inspection" i innych prostych operacji.Koszt fajny bo 5 zł.Wisi sobie na słupku i przyjmuje monety jak odkurzacz:D.

 

Na Wiewiórczej na terenie stacji LPG,też wisi takie ustrojstwo :chytrus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, kupię mechanizm tylnej wycieraczki uszkodzony, oby elektronika była dobra... Chyba, że sprawny ktoś ma w dobrej walucie:) Może być niekompletny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
My to chyba z Fermonem die dotelepiemy się na Vaga

widocznie vag dla nas nie pisany:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
buzka85 ładny masz lakier znaczy dobrze zachowany

a dziękuję dziękuję...nie jest idealny ale jak na swój wiek to myślę, że jest w całkiem dobrym stanie ;)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w BAU na tzw "starym molo" (raczej parkingu) zebrała się grupka VAGów. Było kilka golfów i paszczak B4 (bardzo ładnie utrzymany czerwony kombi). Po czym jeden z uczestników (jakby inaczej: czarny golf 3) z impetem wyjeżdżając z parkingu (oczywiście z piskiem opon) przewiózł na masce dwoje staruszków. Gratuluję pomysłu.

 

Tłumaczenie oczywiste: słońce go oślepiło (było z jego tyłu) :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności