Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

A tak w ogóle to ty z audi jesteś ooo !

a ja mam teraz jeszcze "gofra" i co z tego ??

Nie uważasz że to małe przegięcie z Twojej strony ??

Popatrz ilu użytkowników tego forum jeździ innymi "Furami"

 

sorry za OT ale musiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to ty z audi jesteś ooo !
Nie uważasz że to małe przegięcie z Twojej strony ??

Popatrz ilu użytkowników tego forum jeździ innymi "Furami"

eee no bez przesady ja tam odczułem to jako żart ;-) nie mam paska od 6-u lat to już się przyzwyczaiłem do takich docinek ze strony posiadaczy tego shit'u :D;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eee no bez przesady ja tam odczułem to jako żart

 

Taki był zamiar niestety u Sahena chyba brak odczuć :P

 

Nie uważasz że to małe przegięcie z Twojej strony ??

Popatrz ilu użytkowników tego forum jeździ innymi "Furami"

 

chyba źle spał w nocy

 

A teraz do rzeczy:

 

Gajdus - chciałeś stary wzór ... nie ma sprawy masz do wyboru. Przy czym zaznaczam jak wcześniej napisałem że przy wyborze dwóch projektów koszty zakupu wzrosną. Ty chcesz stary wzór a ktoś inny nowy - niestety nikomu nie dogodzisz. Jednemu żubr się nie podoba a drugiemu kolor - też nie dogodzisz. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie żeby każdy zrobił sobie taka jaka mu się podoba we własnym zakresie i z własnym projektem . Widzę że moja praca i stracony czas o kant d... Skoro nie możemy się dogadać i ustalić konkretów a większości tylko wygodnie krytykować a nie pomóc to rozwiązanie zostaje tylko jedno. Tu aluzja do wszystkich bez wyjątku. Więc ustalajcie czy zamykać ankietę czy coś z tym robimy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wydaje się, że każdy ma prawo głosu wypowiedzy ale my jako grupo przez właśnie głosowanie ustalimy wybór i niestety ta mniejszość może nie kupić tej koszulki przecież albo się dostosować, ja osobiście tez jestem za innym głosem niż Żubr ale skoro wiekszość własnie tego chce nie zostaje mi nic innego jak dostosować się i podziękować dla Cinula za włożony wkład w przygotowanie tego jak i nie tylko tego projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba źle spał w nocy

Wstałem prawą nogą (zazwyczaj wstaję lewą)

 

a poważnie w 100% popieram wypowiedź kolegi FERMON-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może i mnie trochę poniosło .... ale sami widzicie jak ciężko zrobić tak, żeby każdy był zadowolony. Nawiązując do koszulek to nie mówię że pierwsza edycja była zła - przecież sam projektowałem. Chodzi o to, że część osób ma tamte koszulki w dobrym stanie (np. moja jak nówka) - zamiarem było odświeżenie wizerunku. Stąd też pytałem o pomysły, a padały różne od żubra po kanistry z paliwem. Symbol żubra wydawał się właściwy choć brałem pod uwagę również herb. Co więcej taki projekt został ZROBIONY ale uznałem że cenowo może być drogo. Bo to na bank wyjdzie około 60 zł za 4 kolory. No chyba że wam podpasuje to możemy wdrażać. Sami widzicie jak potrzebna jest wasza pomoc. Dlatego te wszystkie projekty sa alternatywą pomiędzy ceną a wizerunkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumujesz poprawnie

 

Powracanie od nowa do projektów raczej odpada.

Była dyskusja co do wzorów, sugestie zostały dodane i co powstało to widać, więc dalsza dyskusja nie ma sensu.

Skończy się ankieta i będzie tak jak zadecyduje większość.

KONIEC KROPKA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KONIEC KROPKA.

Daj kamienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jednak nie będzie passata. Czekałem na PKS żeby jechać do giżycka po auto, pisze do mnie żona sprzedawcy, że mąż miał wypadek dosyć poważny i nie aktualne już...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może ktoś z Was lub jakiś znajomy potrzebuje kół do passka lub czegoś innego 5x112. Ręczę za ich jakość i opis, który jest w aukcji jak najbardziej odpowiada faktycznemu stanowi sprzedawanego przeze mnie kompletu. Dla forumowiczów coś tam jeszcze utargujemy ;) Mogę też sprzedać same opony, lub opony + felgi stalowe z OEM kołpakami..

http://allegro.pl/show_item.php?item=2236828455

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Jarek, wielka szkoda. Na pewno coś znajdziesz jeszcze. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach

VII Zlot Ogólnopolski VW-PASSAT.PL

29.06-1.07 2012

OSiR Wawrzkowizna

odbędą się

I TWÓRCZE WARSZTATY BABSKIEGO ZAKĄTKA VW-PASSAT.PL

W tym roku tematem będzie biżuteria autorska. Pokażę jak oraz pomogę zrobić kolczyki, breloczki, korale, bransoletki, zawieszki do telefonów, zakładki do książek itp . Warsztaty są organizowane nieodpłatnie. Koraliki i potrzebne półfabrykaty, dostaniemy od sponsora, dostępne będą na warsztatach „ do wyboru, do koloru „ . Mile widziane małe kombinerki , gdyż posiadam jedynie trzy sztuki, ale są w Castoramie w cenie około 8 zł.

W trosce o męską grupę zlotu – święty spokój od płci pięknej podczas leczenia kaca. Dzień, godzina i miejsce do ustalenia z zainteresowanymi .

Na warsztaty nie ma zapisów, jednakże chętnych proszę o kontakt na PW, abym mogła się mniej więcej zorientować jaką ilość półfabrykatów muszę zapewnić. Oczywiście nawet zdecydowanym dopiero na miejscu nikt nie zamknie drzwi przed nosem

Na przyszły rok - jeśli będzie zainteresowanie – już mam pomysły na II warsztaty BABSKIEGO ZAKĄTKA!

Zatem ZAPRASZAM!

Alutek

Edytowane przez Alutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, szkoda... :(Potrzebuję passata. Na allegro jak są fajne to daleko, a nie mam nawet czym jechać :nerwus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie paszczaka szukasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie paszczaka szukasz?

 

Zbiornik 100L benzyna+gaz. Stan dobry, techniczny, aby wytrzymał długie podróże. Tygodniowo ok 1000KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze to ma być b3 lub b4? nie lepiej diesel skoro tyle walisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zbiornik 100L benzyna+gaz

No i ciemne szyby;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogło by :D. Choć nie potrzebnie...

Na gazie jeździć, benzynę wozić dla szpanu :lol3 .

I tak Passat B3 90+rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności