Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

1 post w 2012:-)

 

Się nie ciesz bo zaraz skasuję :P

 

A tak na marginesie Panowie - u mnie w bloku taka impra, że gówniarze z 4 piętrze krzesłami rzucają po samochodach. Dobrze, że nie zaparkowałem tam gdzie zawsze bo bym miał ze dwa krzesła na dachu tak jak sąsiad. Niestety zmuszony byłem zainterweniować bo szkoda samochodów... I takim to oto sposobem mam psi spęd na klatce i pod blokiem :piesio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Się nie ciesz bo zaraz skasuję :P

 

A tak na marginesie Panowie - u mnie w bloku taka impra, że gówniarze z 4 piętrze krzesłami rzucają po samochodach. Dobrze, że nie zaparkowałem tam gdzie zawsze bo bym miał ze dwa krzesła na dachu tak jak sąsiad. Niestety zmuszony byłem zainterweniować bo szkoda samochodów... I takim to oto sposobem mam psi spęd na klatce i pod blokiem :piesio

 

dziś jechałem z Bielska - na Zabłudowskiej trzeba było robić slalom, żeby nie powpadać na porozwalane kosze z tej nowej Biedronki, skręciłem w Kolonię Dojlidy w ul. Stoczni Gdańskiej, a tam barykada z tych koszów na ulicy zrobiona ... dobrze się ktoś bawił hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Się nie ciesz bo zaraz skasuję :P

 

A tak na marginesie Panowie - u mnie w bloku taka impra, że gówniarze z 4 piętrze krzesłami rzucają po samochodach. Dobrze, że nie zaparkowałem tam gdzie zawsze bo bym miał ze dwa krzesła na dachu tak jak sąsiad. Niestety zmuszony byłem zainterweniować bo szkoda samochodów... I takim to oto sposobem mam psi spęd na klatce i pod blokiem :piesio

 

Zadzwoniłeś po dzielnych milicjantów, czy sam wymierzyłeś sprawiedliwość? Mam nadzieję, że to drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oho to się działo heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Się nie ciesz bo zaraz skasuję :P

 

A tak na marginesie Panowie - u mnie w bloku taka impra, że gówniarze z 4 piętrze krzesłami rzucają po samochodach. Dobrze, że nie zaparkowałem tam gdzie zawsze bo bym miał ze dwa krzesła na dachu tak jak sąsiad. Niestety zmuszony byłem zainterweniować bo szkoda samochodów... I takim to oto sposobem mam psi spęd na klatce i pod blokiem :piesio

 

ułaaa ostro hahah, a ktore to osiedle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Piasta" blok równoległy do Warszawskiej na przeciwko PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to się prowadzi, chyba nie za ciekawie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem w tym Marklandzie i zacenił 80 zł za zdjęcie kodu To ja za radio tyle zapłaciłem Po nowym roku wybiorę się na Kopernika, zobaczę ile tam będzie kosztowało.

 

Zrobiłem ci przyjemność i przy okazji zapytałem ile na Warszawskiej - za rozkodowanie 50 zł.

 

A dzisiaj skończyłem swoje zmagania z CB, żeby je na stałe wsadzić, trochę to trwało ale efekt nocny można zobaczyć na poniższym zdjęciu:

 

Zdjęcie0040.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaz Cinku jak to w dzien wyglada bo to mnie mocno ciekawi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek podrzucę cały materiał a tu masz rameczkę z radiem jeszcze przed montażem. Maskowanie wnęki tam gdzie CB siedzi wyszło w miarę dobrze, choć ciężko było podpasować się pod ori kolor ramki. No ale lepsze takie maskowanie niż dziura

 

DSC_0994.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto od nas gania bordowym B5 przed liftem blachy BHA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłem ci przyjemność i przy okazji zapytałem ile na Warszawskiej - za rozkodowanie 50 zł.

 

A dzisiaj skończyłem swoje zmagania z CB, żeby je na stałe wsadzić, trochę to trwało ale efekt nocny można zobaczyć na poniższym zdjęciu:

 

[ATTACH=CONFIG]73755[/ATTACH]

Dzięki bardzo, właśnie we wtorek zdałem tam radio i czekam aż zadzwonią, że gotowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto od nas gania bordowym B5 przed liftem blachy BHA

 

Nie kojarzę :ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie kojarzę :ocochodzi
Widziałem dziś płeć piękną w właśnie opisanym aucie, wlepy nie widać ale ma forumowe ramki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że jutro jest jakaś impreza u Kajojka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nic nie wiem??????

 

Kajaoj dlaczego??????!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz, bo gazet nie czytasz :P

Idź spać, bo jutro będę rano dzwonił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Fakt nic nie pisze????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności