Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

w weekend 13-14.01 o jakieś tam godzinne dogadać się i wlepy przykleję od razu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze w jakąś niedziele? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w weekend odpadam akurat ten....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten weekend odpuśćmy spota - część chłopaków świętuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje pomocy wczoraj zgas na skrzyżowaniu i nie mogę go odpalić może ktoś ma VAG żeby sprawdzić błędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam VCDSa, odezwij się na 693 409 463

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może paliwo się zepsuło :) od mrozu jak było nie do końca jak powinno albo było go mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano :bry2

Był ktoś w Druskiennikach w Aquaparku? Co trzeba ze sobą zabrać, na co zwrócić uwagę, jak jechać, ile euraków wziąć ze sobą, jakie ograniczenia prędkości tam są, czy polują na Polaków.....itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam potrzebuje pomocy wczoraj zgas na skrzyżowaniu i nie mogę go odpalić może ktoś ma VAG żeby sprawdzić błędy

 

Pompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pompa.

 

Paliwo zamarzło. Nie stawiajmy pochopnych opinii...:) Już pastuch żyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemano :bry2

Był ktoś w Druskiennikach w Aquaparku? Co trzeba ze sobą zabrać, na co zwrócić uwagę, jak jechać, ile euraków wziąć ze sobą, jakie ograniczenia prędkości tam są, czy polują na Polaków.....itp

 

Ja ze znajomymi jeździliśmy przez Ogrodniki. Mandaty dość drogie i Policajów nie ugadasz o nie wystawianie mandatu. Fotoradary jak dla mnie słabo oznaczone, bo rok temu mało co zawału nie dostałem jak jechałem i rozbłysk strzelił w oczy. Co prawda wieczorkiem jechałem. Na całe szczęście mandat nie doszedł do Polski, ale to różnie bywa więc stanowczo odradza sprawdzania.

Co do samego aquaparku. Powiem z autopsji: 3 godziny jak na pierwszy raz w pełni mi wystarczyły (tylko strefa basenowa, bez strefy saun) jeżeli chcesz z saunami i konkretnie wyparzyć się wtedy 3 h bedzie za mało.

 

PS: Ogarnij pogodę żeby w śnieżyce nie trafić. Któregoś roku trafiłem i była katorga z jazdą gdyż droga rzadko uczęszczana jest przez osobówki nie mówiąc o tirach więc i z odśnieżaniem nikt się nie śpieszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paliwo zamarzło. Nie stawiajmy pochopnych opinii...:) Już pastuch żyje.

 

czyli trafiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wozi 10 litrów to nie dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tez mam zamiar jedynie na 3 godziny jechać i bez strefy saun, bo sauna mnie nie bawi :-)

A oprócz biletów, to czy są jakieś dodatkowe opłaty, np. za parking czy coś innego?

Jakie tam są ograniczenia w terenie zabudowanym i poza terenem?

Pogody nie wybiorę niestety, bo jadę w tą sobotę. I patrząc na mapę, to bliżej będę miał, jadąc przez przejscie w Berznikach:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ;) Danek weź dmuchanego krokodyla dla młodej, bo po koło i ponton możesz sie nei dostać w weekend.Weź kanapek :doh a parking darmowy masz po lewej. Zamiast 3 h dla 3 osób lepiej weź całodzienny rodzinny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tam można żarcie wnosić? A jak to zjeść? I nie ma tam w srodku baru z jedzeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To tam można żarcie wnosić? A jak to zjeść? I nie ma tam w srodku baru z jedzeniem?

 

Pewno jakiś bar jest, a jak nie to w koło aquaparku są jakieś knajpki pizzerie z tym że tanie one nie będą (oiro).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej jak u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja robimy w ten weekend spota ? wlepy powklejać i może Marcin będzie to sprawdzić auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam studia więc odpadam... Chyba, że spot na WSAPie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności