Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek(02.12) zrobię parę dużych i małych.

Standardowo to jest biała obwódka i niebieski odblask ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co kojarze to odwrotnie :P obwódka jest odblaskowa przynajmniej taką na b4 mialem, ale mniejsza z tym oby byly :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obwódka to szary odblask Panowie :)

 

brat, podeślij maila na PW to ci podrzucę oryginał wlepy w formacie .cdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, wróciłem do was niczym syn marnotrawny!

Minęło już 17 miesięcy od czasu kiedy sprzedałem mojego bordowego passata b3 z 2-u litrowym benzynowym silniczkiem. W między czasie był nieudany 10-cio miesięczny romans z audi a6 c4 2.5 tdi, a teraz jak przystało na typowego Janusza nabyłem passata b4 z jedynym prawilnym silnikiem a mianowicie 1.9 tdi! Mam nadzieję że przyjmiecie mnie z powrotem do rodziny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła

świąt Bożego Narodzenia.

Odpoczynku od codziennego zabiegania

oraz chwili zadumy.

Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia

w życiu osobistym i zawodowym

 

życzy

 

Grupa Wielkopolska

 

 

 

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy któryś z Was mieszkańców Białegostoku może podjechać do komisu na ul. Kopernika 71 i sprawdzić passata z ogłoszenia? Jestem nim wstępnie zainteresowany. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź na PW.

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-2-0-dti-170km-highline-auto-z-gwarancja-ID6yHRCZ.html

Numer vin z szyby mile widziany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w tym komisie oglądałem kilka aut jak szukałem i większość była "kombinowana" połowa aut ze stanów, pytanie ile to auto u nich stoi bo jak już jest z miesiąc to nie warto dobre sztuki znikają w mgnieniu oka :) Więc dobrze aby obejrzał ktoś kto się na tym zna bo są magicy co potrafią polakierować auto na dobrą grubość ale trafi się im pyłek po lakierem i tylko po tym poznasz że było malowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli byłby ktoś w okolicy to bym prosił aby tylko wizualnie z zewnątrz fo obejrzeć i vin zdobyć z szyby. Ja resztę sobie już ustalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas auta najdroższe przecie jak i paliwo, ciuchy itp ale ponoć cuda się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy któryś z Was mieszkańców Białegostoku może podjechać do komisu na ul. Kopernika 71 i sprawdzić passata z ogłoszenia? Jestem nim wstępnie zainteresowany. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź na PW.

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-2-0-dti-170km-highline-auto-z-gwarancja-ID6yHRCZ.html

Numer vin z szyby mile widziany.

 

Dziś o 14 mam zabieg chirurgiczny, jak po nim dam radę to skoczę i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jeśli byłby ktoś w okolicy to bym prosił aby tylko wizualnie z zewnątrz fo obejrzeć i vin zdobyć z szyby. Ja resztę sobie już ustalę.

 

Kolego, jutro jak skończę o 15 to skoczę, o ile Marcin dzisiaj nie był już ;) Może uda mi się wziąć ze sobą kolegę lakiernika to rzuci okiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok 12 byłem to zamknięte mieli, przez siatkę luknąłem blachy spoko ma strony prawej, lakier ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Panowie za wsparcie. Nie chcę na darmo jechać z Legionowa. Sprawdźcie jeśli mogę Was prosić stan lakierniczy czyli relingi pod klamkami, tylną klapę. No i ogólnie czy warto się nim interesować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki Panowie za wsparcie. Nie chcę na darmo jechać z Legionowa. Sprawdźcie jeśli mogę Was prosić stan lakierniczy czyli relingi pod klamkami, tylną klapę. No i ogólnie czy warto się nim interesować.

 

ja go doslownie 3 dni temu na niemieckich blachach widzialem na składowej pewnie ktoś robił próbną jazdę i się nie zdecydował. Rdzy nie widac z wierzchu, tył trzepany na 100%, klapa z prawej strony dosłownie styka się z budą żadnej przestrzeni a z lewej dziura że cały palec wejdzie, jak zauwazyles zreszta emblemat pomieszany i to on tak moją uwagę zwrócił zeby to cudo obadać. Zresztą walił na niebiesko jadąc za nim,

Edytowane przez Kojot121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Zdjęć za bardzo nie mogę powiększyć żeby jakieś szczegóły zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można poczekać może jutro otworzy komis.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

.. a po vin zadzwoń to wyślą na maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności