Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebna pomoc. Kolega jutro chciałby sprawdzić passata B6 gdzieś w Białym, taki przegląd przed zakupem bo nie wie czy przypadkiem mu nie będzie 4 śladów zostawiał i czy motorownia zdrowa. Możecie podpowiedzieć gdzie podjechać do kogoś ogarniętego/kumatego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kiedyś tam to ok 400 powiedzieli ale z b6 to ciężki temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i tak tanio w przypadku innych marek są większe koszty np. Breczko bierze około 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie w okolice można dorwać proste felgi stalowe? bo mam opony 17 i jak szukać stalówki to 5 x 112 et 37 ? dużo kosztuje wypiaskowanie 4x felg i pomalowanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piaskowanie i malowanie na Sejneńskiej 95 zł/sztuka za alusa, może stalówka coś taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Colmar Porosły, Pronar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie darować takie felgi ? bo podzwoniłem i nie maja 17, 16-15 to bywają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może mi ktoś powiedzieć coś o fachowcach z Familijnej 4 Mariusz Ferenc bo właśnie wybieram się do nich osobiście już z regenerowaną maglownicą od nich ?:/

 

Witam jeszcze raz no i byłem u nich z przekładnią wykręcili ją i skręcili okazało się że jest sprawna. No i teraz Panowie twierdzą że cała kolumna kierownicza w moim samochodzie jest problemem i co teraz okazuje się że mój samochód to złom? pomoże ktoś?

Edytowane przez padma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem pozytywnie o nich, sam się wybieram pod koniec roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości jak już wybieram się do Białego to co można tam ciekawego zobaczyć jeszcze? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy co cię interesuje czy jakieś zabytki czy jakieś ładne miejsca a może jakieś centra handlowe a może coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabytki ? :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej takie miejsca gdzie najwięcej mi zostanie w portfelu kasy :). Miastowe zabytki to brzmi interesująco :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam solidnego i niedrogiego blacharza lakiernika w białymstoku lub niedalekiej okolicy do naprawy podłogi w seacie. Możecie kogoś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie czy kosz z radia 1 din będzie pasował do nawigacji 2 din. Bo ramka na pewno do zmiany. Chce zmienić radio na 2 din moje beta 5 pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba raczej wymienić i kosz i ramkę na 2din. Dodatkowo stary kosz wyciąć, bo jest nierozkręcany (przynajmniej w B5 3B). Manual mogę przesłać na pocztę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności