Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Ojciec tam robił pompę hmm jakieś 4-5 lat temu... Auto jeździ nadal, aczkolwiek wg ojca już to nie to co było kiedyś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po tel. koszt naprawy od 2450 + 250 wyjęcie i wsadzenie trzeba będzie się skusić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pytałeś w innych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lata mijają, a cena się zmienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A pytałeś w innych ?

 

Od znajomego dostałem na nich namiar mówił że jeszcze nie miał przypału z nimi drodzy to drodzy ale ponoć spoko robią się zobaczy i nie znalazłem na nich złych komentarzy w necie a u pozostałych speców to masakra.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Lata mijają, a cena się zmienia...

 

Tu to masz rację szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, miało być, że cena się nie zmienia, bo staruszek parę lat temu bardzo podobnie płacił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam tej firmy na ul. Bacieczki. W swoim passku b6 2.0Tdi CR zaraz po zakupie podjechałem do nich bo zapalał sie błąd engine workshop, zdiagnozowali że 3 wtryski do wymiany, koszt ok 5k. (podpięcie pod kompa 90zł!)

Kilka miesięcy później wymieniałem olej u Sieńko i Syn i podłączyłem pod kompa i się okazało, że wtryski są w jak najlepszym porządku a winą wyświetlającego błędu jest to, że ktoś już wymieniał wtryski i nie były one przypisane do komputera w aucie (każdy wtrysk ma swój jakiś tam nr). Po przypisaniu błąd już sie nie pojawił i jeżdziłem nim przez 2 lata i nic sie nie działo.

Także więcej już tam nie zawitam:)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę po zabiegu to napiszę czy pomogło czy nie będę jechał do nich dopiero 30 tak że mam jeszcze chwilkę czasu bo na miejscu to nikt mi nie zrobi tylko wysyłają a ceny zaczynają się 3000zł bo każdy musi zarobić.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Kurczę, miało być, że cena się nie zmienia, bo staruszek parę lat temu bardzo podobnie płacił...

 

Domyśliłem się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak ktoś ma dwie zbędne B3, to może zrobić sobie coś takiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procar Bielsk Podlaski, naprawiają za 1500 zł. Przypomniało mi się, kiedyś kogoś tam skierowałem i zrobili ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się zdaje że robota warta ok 1.500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, niektórzy to i 3k potrafią zawołać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się na ten detaling, tylko w taką pogodą jak długo utrzyma się ten efekt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto nawoskowane i wyglinkowane, więc trzyma i ze 2-3 miesiące jeżeli nie jeździ się co tydzień na myjnie proszkową lub aktywną pianę. Najważniejsze to, że wyglinkowane, bo potem każdy proces, typu nałożenie politury czy wosk to już łatwizna :) Szkoda, że rainman usunął info o tej firmie. W każdym bądź razie, jak ktoś będzie się wybierał z czystym sercem mogę ich polecić, zwłaszcza w tak śmiesznej cenie. Polecam zajrzeć na VAG podlasie - tam jest ogłoszenie i numer telefonu, skoro tu nie można go wkleić..

Edytowane przez Leeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Twoją B7 myli jakoś niedawno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom, w sobotę robili moje B7 i lancera żony, oba auta zrobione bardzo profi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
auto nawoskowane i wyglinkowane, więc trzyma i ze 2-3 miesiące jeżeli nie jeździ się co tydzień na myjnie proszkową lub aktywną pianę. Najważniejsze to, że wyglinkowane, bo potem każdy proces, typu nałożenie politury czy wosk to już łatwizna :) Szkoda, że rainman usunął info o tej firmie. W każdym bądź razie, jak ktoś będzie się wybierał z czystym sercem mogę ich polecić, zwłaszcza w tak śmiesznej cenie. Polecam zajrzeć na VAG podlasie - tam jest ogłoszenie i numer telefonu, skoro tu nie można go wkleić..

 

Byłem, umyłem i również polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Chłopaki coś się tutaj dzieje żyjecie jeszcze?

Jestem nowy na forum i tak pytam dlatego. Nie ma żadnych spotów żeby się jakoś spotkać zapoznać pogadać ?

Pzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiając z ludźmi którzy dołączyli do forum parę lat temu, to paczka była mocno zgrana. Teraz jakby się chyba wykruszyło trochę i nie ma spotów.

W sobotę jest rajdzik pod tytułem Zimowe GP Krywlany, jest to pierwsza runda tegorocznej edycji SMB i zaczyna się o 11. Ja będę na pewno od samego początku ale nie wiem na ile mi pogoda pozwoli wystać. Do 13 będę na pewno. Z reguły jak jest tam impreza to nie pozwalają wjechać na teren i trzeba auto zostawiać na Mickiewicza albo Kuronia. Trzeba poczytać na stronie automobilklubu jak wygląda organizacja dla widzów. Jak ktoś chętny to możemy wcześniej np. o 10:30 się złapać gdzieś i zapoznać a potem na rajdzik. Temat otwarty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą!!!!

 

Rozpoczęły się zapisy na

 

X Jubileuszowy Zlot Ogólnopolski

 

Razem z Mieszkoc mamy zaszczyt

 

zaprosić wszystkich chętnych,

 

więc radzę się spieszyć bo ilość miejsc ograniczona.

 

Więcej info po kliknięciu:

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/144015-info-X-Zlot-Og%C3%B3lnopolski-%C5%9Alesin-26-28-VI-2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności