Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

co znaczy szalał????

Młody ty chyba jeszcze nie widziałeś jak ja szaleję.....prawda Grzeniu.

Ja po prostu szybko jechałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam juz szczegułów sie nie czepiajmy :P ale chcialem podjechac pozdrowic kierownika a tu jakas slamazara sie walnela na lewy pas i koniec ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jechał, jak nie ma dymu to nie szaleje :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez dymu nie ma ognia :P a pozatym widziany mlodyyy na drodze do hajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad alarmem, bo mam b3 bez alarmu, jest centralny i el. szybki. Wymyśliłem żeby był alarm z pilotem typu scyzoryk, i jest pytanko czy da się zrobić domykanie szyb z pilota i otwieranie bagaznika z pilota (tu widziałem w b5 takie rozwiązanie ale czy w b3 też można takie coś wykombinować)? Wiecie coś na takie tematy? I czy alarm za ok. 160zł nada się (takie jak są na allegro) czy lepiej do majstra od tego biec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się. Alarm stig najlepiej, ja sam mam któryś tam model za ok. 120 zł i domykanie okiennic i bagażnik jak najbardziej działa, no i scyzoryk całkiem przyzwoitej jakości.

 

 

Chłopaki, potrzebuję skrzynię manual 5 biegową do TDI, nikt nic nie wie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad alarmem, bo mam b3 bez alarmu, jest centralny i el. szybki. Wymyśliłem żeby był alarm z pilotem typu scyzoryk, i jest pytanko czy da się zrobić domykanie szyb z pilota i otwieranie bagaznika z pilota (tu widziałem w b5 takie rozwiązanie ale czy w b3 też można takie coś wykombinować)? Wiecie coś na takie tematy? I czy alarm za ok. 160zł nada się (takie jak są na allegro) czy lepiej do majstra od tego biec?

 

Da się. Też mam Stiga, jak kolega wyżej pisze, i jest okej. A montaż super latwy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam stiga ale inna wersje bez domykania szyb :) działa jak ta lala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć może ktoś z Białegostoku zna się na tym całym VAGU i zrobiłby mi "kilka" testów? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co do otwierania klapy to trzeba siłowniki zmienić i coś jeszcze, jakiś odbiornik? Widzieliście takie coś w b3? Dajcie jakieś info :)

 

@edit: I jeszcze jest takie coś że mam orginalny kluczyk do stacyjki, a dorabiany do drzwi (bo jest podobny do tego ze stacyjki ale bez znaczka VW tylko wycieta guma do metalu), ale auto jest w rodzinie od 15 lat i zawsze tak było. Passat był wtedy sprowadzony z Austrii, domyślam się że ktoś kiedyś próbował się wbić i grzebał w zamku. To tyle z historii a moje pytanie dotyczy tego co mam zrobić żeby mieć jeden, bo noszenie scyzoryka z alarmem i osobnego wrazie czego od drzwi jest uciążliwe. Zmienić zamki czy co?

Edytowane przez Mankitifika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Młody ty chyba jeszcze nie widziałeś jak ja szaleję.....
c

ciekawe czy przy tym setupie, który będziemy składać w moim pastuchu nagonisz:P

 

Chłopaki, potrzebuję skrzynię manual 5 biegową do TDI, nikt nic nie wie???

mogę mieć:) zapytam i dam znać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy przy tym setupie, który będziemy składać w moim pastuchu nagonisz

myślę że da rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj grzenio nie wiem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytaj Krystian pytaj, bo Paszczak stoi unieruchomiony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian, robisz chipa u siebie ? w tym silniku chyba nam ;gawno; on daje chyba ;P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chipa hmmmm nie:P ogólnie będzie swap... jest już silnik 1.8 turbo dotego nowa skrzynia, zawitają wtryski 440cc wydajna pompka paliwa układ dolotowy z większym i wydajnieszym intercoolerem, jeszcze tylko dylemat jakie turbo wsadzić, narazie dużo czytania i studiowania róznych lektur:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale co do otwierania klapy to trzeba siłowniki zmienić i coś jeszcze, jakiś odbiornik? Widzieliście takie coś w b3? Dajcie jakieś info :)

 

@edit: I jeszcze jest takie coś że mam orginalny kluczyk do stacyjki, a dorabiany do drzwi (bo jest podobny do tego ze stacyjki ale bez znaczka VW tylko wycieta guma do metalu), ale auto jest w rodzinie od 15 lat i zawsze tak było. Passat był wtedy sprowadzony z Austrii, domyślam się że ktoś kiedyś próbował się wbić i grzebał w zamku. To tyle z historii a moje pytanie dotyczy tego co mam zrobić żeby mieć jeden, bo noszenie scyzoryka z alarmem i osobnego wrazie czego od drzwi jest uciążliwe. Zmienić zamki czy co?

 

No ja mam klapę bagażnika otwierana z pilota i nie widzę żadnego problemu jak to zrobić. Przyjedź do mnie to Ci zamontuję. Albo lukniesz jak to jest u mnie rozwiązane i sam sobie zrobisz.

 

Co do drugiego pytania to w każdym szanującym się punkcie dorabiania kluczy umieją dostroić na nowo bębenek do istniejącego juz klucza. Koszt nie za wielki.

Edytowane przez bananek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo spełniasz sobie moje marzenie :D był bym wdzęczny jakbyś napisał na prv ile Cie kosztował ten silnik z osprzętem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja mam klapę bagażnika otwierana z pilota i nie widzę żadnego problemu jak to zrobić. Przyjedź do mnie to Ci zamontuję. Albo lukniesz jak to jest u mnie rozwiązane i sam sobie zrobisz.

 

Co do drugiego pytania to w każdym szanującym się punkcie dorabiania kluczy umieją dostroić na nowo bębenek do istniejącego juz klucza. Koszt nie za wielki.

 

Bardzo dziękuje kolego, jak da się do już dobrze, dam znać jak zabiorę się za to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chipa hmmmm nie:P ogólnie będzie swap... jest już silnik 1.8 turbo dotego nowa skrzynia, zawitają wtryski 440cc wydajna pompka paliwa układ dolotowy z większym i wydajnieszym intercoolerem, jeszcze tylko dylemat jakie turbo wsadzić, narazie dużo czytania i studiowania róznych lektur:)

hehehe to czip też musi być ;p

sam będziesz ogarniał czy ktoś będzie robił? jakie oznaczenie silnika będzie i rocznik i z czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności