Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

tak wlasnie podejrzewalem, ze ktos z forum bo vlepe tylko zauwazylem. Polonez15 czesto widziany na weekendy na lipowej w hajnie. Pozdrawiam kolegow:19:19

 

 

 

Hehe dokuadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ktoś chce PREZENCIK to mogę założyć oddzielny temat i złożyć zamówienie bo ja sobie kupuje na okres letni. Są też inne modele i w wersji sedan. Jak będzie zainteresowanie to założę oddzielny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mógłbym się dorzucić z B3 variant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty się nie odzywaj tam już :P bezkarnie sobie śmigasz po hajnowszczyźnie w poniedzialek:P

A ja tylko na weekendy na podlasie wracam, już nie wyrabiam siedzieć na mazurach...:P

 

 

 

Oj tam oj tam to co zrobic ze musialem rano wracac do bialego do roboty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Napiszę tutaj bo forum nie posiada takiej zakładki jak KUPIĘ a sprzedam jest no trudno.

Tak więc chętnie kupie do passata b4 combi

Klamkę przednią prawą wew. Ale nie sam ten języczek tylko razem z tym plastikiem małym co jest przy drzwiach a na nim języczek.

Zatrzaski do listew bocznych tych co do drzwi się przyczepia

Kratkę nawiewu tą najbardziej z prawej strony czyli od pasażera.

Oraz cały panel od nawiewów na którym są te trzy pokrętła od nadmuchów.

No i chyba już czas na nowe dywaniki gumowe szczególnie u kierowcy. może macie jakieś które można polecić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Poszukuję jakiejś w miarę ładnej felgi na lato wraz z oponami, tak ok. 16" 5x112 oczywiście, może ktoś kojarzy gdzie by można się było zakręcić w okolicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kojarzy gdzie by można się było zakręcić w okolicy?
Poszukaj pod ktorąś galerią. W weekendy jest najwiekszy wybór.:):hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj pod ktorąś galerią. W weekendy jest najwiekszy wybór.:):hehe

 

Szukałem, nie ma nic ciekawego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WEJDZ NA FORUM: http://WWW.PASSATB4.PL tu jest masa tego do sprzedania :)

 

 

 

Albo jam żem ślepy albo tam 5x112 nie znalazłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i nie trafiłeś ale to też było do kolegi wyżej co szuka do passka tych rzeczy. vag podlasie tam sprzedaja chlopaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!

Jako że sprzedałem swojego paszczurka zostały mi felgi z oponami letnimi PHOENIX 17", opony goodyear 215/50, wogóle inny komfort niz na 225/45, opony na max 2 sezony. Felgi proste, nie spawane, nie malowane, a passek wyglada na nich mmmm:)

tel. 501937880

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie!!

Jako że sprzedałem swojego paszczurka zostały mi felgi z oponami letnimi PHOENIX 17", opony goodyear 215/50, wogóle inny komfort niz na 225/45, opony na max 2 sezony. Felgi proste, nie spawane, nie malowane, a passek wyglada na nich mmmm

tel. 501937880

 

Załóż temat w odpowiednim dziale, a tu możesz wrzucić krótkie info z linkiem do tematu. No i dorzuć fotę bo nikt nie widzi jakie to mmmmmm .....

 

P.s. kolega z forum VAG sprzedaje B3 na cześci. Jakby ktoś czegoś szukał to rzućcie okiem.

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak nazywa się ta czarna puszka przy zaworze egr/przepustnicy? Potrzebuję takowej, po rozebraniu okazało się że jest pęknięty balonik w środku ona odpowiada za gaszenie ??

___________

To się podobno nazywa dławik, ma ktoś coś takiego i zalega :) nie występuje jako cześć zamienna :(

Edytowane przez KrajesK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale można stwierdzić, że siłownik klapy gaszącej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema koledzy zadko bywam tutaj bo zmieniam prace akurat i masa spraw.... wczoraj padl mi najprawdopodobniej krancowka w przednich drzwiach kieorwcy ( brak brzeczka swiatel brak swiatel wnetrza i brak swiatel w drzwiach ) ......podjerzewam ze to te mikro styki w zamku ... wiec moze ktos ma takowy zamek do sprzedaniaa bede wdzieczny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrus do przelutu najpierw. Rzadko padają na amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siema koledzy zadko bywam tutaj bo zmieniam prace akurat i masa spraw.... wczoraj padl mi najprawdopodobniej krancowka w przednich drzwiach kieorwcy ( brak brzeczka swiatel brak swiatel wnetrza i brak swiatel w drzwiach ) ......podjerzewam ze to te mikro styki w zamku ... wiec moze ktos ma takowy zamek do sprzedaniaa bede wdzieczny ...

 

Albo moduł komfortu - zaśniedziałe kostki. Ale zaczynałbym od lutów tak jak pisze polonez. Mam to samo, moduł i tak zmieniałem bo utopiłem, fakt kostki były zaśniedziałe ale zmieniałem z kostkami osobiście. Także u mnie najprawdopodobniej luty bo i z domykaniem drzwi kierowcy mam problemy, nie za każdym razem łapie.

 

A ty polonez pamiętasz, że jak się ociepli to lutujemy u mnie w wolnym czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co to prawda podnioslem wczoraj wykladzine pod nogami kierowcy i jest wilgotno ale nieplywa nic.... a drzwi pasazera dzialaja swiatlo w podsufitce i w progu okej .... tylko z drzwiami kierowcy sa problemy ..... po podbiecu pod vaga wywalilo blad silownika drzwi przod lewy ....aha tylne drzwi te zniedzialaja ale one niedzialaly odkad kupilem ....a dopiero wczoraj zacza sie cyrk z przednimi... nieumiem zabardzo lutowac a niechcem samochodu stawiac do elektryka bo w tygodniu jest mi potrzebny a w sobote to sobie sam bym zamek wymienil ....

Edytowane przez mlodyxx86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności