Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

To już chyba lepiej z Niemiec ściągnąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już chyba lepiej z Niemiec ściągnąć :P

 

Niestety ja osobiście nie mam takiej możliwości i nie znam nikogo kto zajmuje się ściąganiem aut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podstawa to sprawdzenie komputera przed i po jeździe próbnej czy błędów nie ma :)

druga sprawa sprawdzenie blacharki które elementy były malowane bo niema aut które nie były malowane :)

sprawdzenie szyb

 

co do komisów to niema sprawdzonych pamiętaj że komisy wymieniają się autami dziś stoi tu a jutro na sąsiedniej ulicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja osobiście nie mam takiej możliwości i nie znam nikogo kto zajmuje się ściąganiem aut.

 

 

To Kolega może do mnie przejeżdżał oglądać Paska? Bo ja swojego sprzedaję. Ja od białostockich komisów trzymam się z daleka (silikonowanie tulei zawieszenia, żeby nie stukało, czy wylut diody AIRBAG, to dla mnie porażka...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jechać pół Polski a czasami więcej w czarno to jakoś mi się nie uśmiecha

A od czego masz kolegów z forum?Zazwyczaj w każdym miejscu Polski są "nasi przedstawiciele",piszesz z prośbą o oględziny auta i już masz rozeznanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka - zakosiłem czyjąś flagę po Vag-u 2011 czy to moja bo nie pamiętam ile sprzedałem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to ty pożyczałeś innym swoje flagi a nie inni tobie :) podobnie jak ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miales dwie czy trzy. wiem ze fermon ci jedna polamal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jedna mi pozyczyles ja ja polamalem znaczy nie ja tylko moja dziewczyna mila i kochana i bardzo rozgarnieta :D i ja ja ci odkupilem a ta flaga z tego co wiem byla ...... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leo ustrzelony na skrzyżowaniu Alei i Częstochowskiej, mrygnąłem ,ale chyba nie widział :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pozdrawiam kolegę :) Mrygnięcia nie widziałem, ale właśnie passacik na xenonach rzucił mi się w oczy :D Ja muszę u siebie wyłączyć te automatyczne włączanie świateł, bo kurcze znowu jechałem na postojówkach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by powiedzieć,auto 22 lata,przeszłość ma prawo mieć.Najważniejsze żeby silnik mruczał właściwie.

WK?

CZ-centralny zamek

AA-auto alarm

I-imobilajzer:D:D

KAT-alizator

H-hak

RM-radiomagnetofon

ST-skórzana tapicerka

KP-?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki :). Kolega z pomorskiego podjedzie mi obejrzeć dwie sztuki :).

Nikt nie wie co oznacza skrót KP :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KP - KUP PAN ! :) chociaż pewnie komputer pokładowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to już będę wiedział :D.

Może będę miał jakąś malinkę z niemiec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podjedź do Sokółki, tam mają kilka komisów. I dosyć ciekawe auta. W nienagannym stanie i niewielkich cenach. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu jak mi nic w łapy fajnego nie wpadnie, to podjadę szynobusem i rozglądnę się. Znam troszkę Sokółkę to raczej nie będzie problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WK - wspomaganie kierownicy :)

Jarek,kup we wtorek w kiosku KRAMIK (taka gazeta),w niej znajdziesz od groma ogłoszeń z naszego regionu.Powinieneś coś sobie wyszukać.Ostatnio i ja i mój dobry kolega,kupiliśmy auta z ogłoszeń z tej gazety.

Edytowane przez kamyk73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności