Skocz do zawartości
krzysr

Coming/leaving home swiatlami przeciwmgielnymi

Rekomendowane odpowiedzi

A więc:

dziś pojeździłem z wyłączonym LH i CH i potem znowu włączyłem i nic bez zmian.

czy na Auto czy na max w prawo włącznik nie działa CH. jedynie CH działa jak po zgaszeniu auta migne przełącnizkiem od długich ale to bez sensu jest żeby za każdym razem to robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A więc:

dziś pojeździłem z wyłączonym LH i CH i potem znowu włączyłem i nic bez zmian.

czy na Auto czy na max w prawo włącznik nie działa CH. jedynie CH działa jak po zgaszeniu auta migne przełącnizkiem od długich ale to bez sensu jest żeby za każdym razem to robić.

 

 

Masz ustawioną nową logikę w Bordnetz trzeba przekodować VCDSem (nie wiem czy z kompa się da)

09- centalna elektryka -> long coding -> bajt 23 -> bit 5 -> odznaczyć i CH będzie działało tak jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak bede musial kupic kabel a za nic nie wiem jaki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić albo podjechać do kogoś kto ma. Poznań to zagłębie magików ktoś Ci na pewno pomoże:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kolego "jarsyb" wiesz czy jakis taki magik jest w woj .lubelski, ew. podkarpackim bo ja tez chcial bym ustawic by działało to jak we wcxzesniejszych modelach, i czy mogłbys podrzucic link do kabelka który jest do b6 , to tak na przyszłośc ja bym sie zapoznal z tym troszke i moze przy okazji komuś kiedyś pomógł:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum wszystko jest poszukaj w dziale diagnostyka vag, a kogoś z lubelskiego też na forum znajdziesz. (zakładka społeczeństwo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można ustawić C/L home, żeby czujnik zmierzchu tym sterował. W Golfie V mam tak ustawione, że włącznik na 0 i czujnik zmierzchu decyduje kiedy odpalić światła podczas otwierania auta z pilota. W vcds nie widzę wszystkich bajtów, możliwe że mam za starą wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącznik na auto i czujnik steruje c\l home.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności