Skocz do zawartości
Wierzba

cb za poludniową granicą

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich :)

mam pytanie. Wybieramy sie ze znajomymi do Rumunii i gdzies kiedys dodszly mnie sluchy ze korzystanie z cb w tym kraju jest zakazane... czy byl ktos kiedys z radyjkiem w tamtych rejonach i jak tam sie przedstawia sytuacja ze stróżami prawa ;)?? bedziemy jechac przez Slowacje i Wegry ale tam chyba nie ma problemow :)

z gory dzieki za info ;)

pozdrowionka

 

 

PS. moze ktos odrazu podrzucic jakie trzeba wziasc wyposazenie i jakie sa wymogi w tych 3 krajach??? <chodzi mi o kamizelki apteczki gasnice itp... :D>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. moze ktos odrazu podrzucic jakie trzeba wziasc wyposazenie i jakie sa wymogi w tych 3 krajach??? <chodzi mi o kamizelki apteczki gasnice itp... >

 

http://www.pzmtravel.com.pl/pzminfo/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas pobytu w Rumuni nie zauważyłem iż policja jakoś szczególnie się przygląda samochodom z CB, mnie jakoś też nie kontrolowali ale może dlatego iż na dachu mam antenę SIRIO taką z dwoma batami, jeden do CB a drugi do radia.

Powiem jeszcze że wszystkie TIRy z Polski które jeżdżą po Rumuni mają CB i to niekiedy z bardzo długimi antenami i jakoś im nikt za to mandatu nie daje.

 

Nie ma czym za bardzo się przejmować i spokojnie jechać z CB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki za info... a jeszcze <wiem ze nie w temacie> ile zajmuje tak droga do bukaresztu??wyjezdzam juz z niedzieli na poniedzialek za tydzien i musze sie mentalnie przygotowac ;)

pozdrowienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności