Skocz do zawartości
komin14

Różnice między lampą europejską, a angielską.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wymiany lewą przednią lampę bo mam połamane zaczepy na kloszu i w zwiazku z tym mam mam pytanie odnośnie różnic miedzy lampami EU a GB.

 

Czy jeśli przełożę do angielskiego klosza osprzęt z europejskiej to będzie świecić po europejsku, czy różnica tkwi też w kloszu?

 

Po czym poznać, że lampa jest GB, żeby mi ktoś kitu nie wcisnął.

 

Pozdrawiam Komin14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest różnca którą łatwo dostrzeżesz a mianowicie na kloszu jest widoczny wyrys krzywek które łamią światło w odpowiednim kierunku. napewno dasz rade. jak nie to popatrz na stary klosz i wszystko będzie dla ciebie jasne. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał Kuba. Lampy z europejską homologacją mają nacięte pionowe kreski a z GB nieco pod kątem. Na allegro jest ich mnustwo i można się oszukać. Najlepiej zapytaj na forum chłopaków w dziale kupię i tam napewno dostaniesz kilka propozycji kupna takich jakie chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a najlepiej (nie chce być uszczypliwy) używaj tej naprawdę przydatnej opcji jaką jest SZUKAJ za nim zapytasz. Pod linkiem masz poruszony temat http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=20197&highlight=lampy+anglik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności