Skocz do zawartości
arti1970

zmian radia b6 na avh-p3100dvd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pewne pytanie a mianowicie wymienilem radio orginalne na pioneer avh-p3100dvd i niby wszysko jest ok ale, pionieer chodzi tylko przy wcisnietym kluczyku na maxa czyli wszystkie kontrolki sie pala w innej pozycji nie dziala fachowcy twierdza ze to normalne i tak bedzie .Panowie dlamnie to bez sensu musi byc rozwiazanie pomocy .Napiszcie prosze co o tym sadzicie dzieki serdeczne.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niby wszysko jest ok ale, pionieer chodzi tylko przy wcisnietym kluczyku na maxa czyli wszystkie kontrolki sie pala w innej pozycji nie dziala

 

kazde radio poprawnie podlaczone da sie wlaczyc bez kluczyka, w Twoim przypadku wyglada ze glowne napiecie zasilania radia podlaczone jest do napiecia za stacyjka.

 

Nie jest to poprawne a jesli jest podlaczone bezposrednio pod styk stacyjki moze byc dla niej niebezpieczne (wypalenie stykow)

 

Polecam wizyte u innego fachowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ale u tych fachowcow kupowalem to radi no iten sklep zajmuje sie serwisem instalacja i takie tam samego systemu audio a co dziwne nawet jak radio chodzi to nieda sie go wylaczyc z panelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to radio pasuje Ci w ramke po starym odbiorniku , czy musiales cos przerabiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokupilem wklade i ramke ale wyglada bardzo przyzwicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokupilem wklade i ramke ale wyglada bardzo przyzwicie

 

a mógłbyś wrzucić fotkę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no radio super ale trochę ci współczuje tego anglika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem lepiej by bylo po europejsku czyli normalnie ale dzieki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróboj pozamieniać kable we wtyczkach, moze jakiś dolozyc/zmostkowac. Jesli radio kupowales w sklepie typu Halfords to nic dziwnego, ze 'mechanicy' nie wiedza o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede zakladal tematu wiec sie zapytam a czy jak wymienie radio w moim pasku to czy nie bedzie problemow z kierownica multimedialna czy to bedzie wszystko dzialalo i oczywiscie wyswietlanie radia na konsoli miedzy zegarami bo w tej chwili mam rns300 i chcialbym zmienic na JVC KW-NX7000 http://www.jvc.pl/product.php?id=KW-NX7000E&catid=100034

Edytowane przez ouzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ale u tych fachowcow kupowalem to radi no iten sklep zajmuje sie serwisem instalacja i takie tam samego systemu audio a co dziwne nawet jak radio chodzi to nieda sie go wylaczyc z panelu

no to rob dalej u tych `fachowcow` jesli uwazasz ze sa nieomylni.

 

jakbys jednak mial watpliwosci to zgodnie z instrukcja:

http://www.abt.com/images/products/PDF_Files/avhp3100dvd_ins.pdf

 

zolty: stale 12V,

czerwony: 12V za stacyjka

pomaranczowo-bialy: podswietlenie

czarny: masa

 

moja sugestia jest taka ze podlaczyli Ci stacyjke pod bialo-niebieski

 

 

 

czy jak wymienie radio w moim pasku to czy nie bedzie problemow z kierownica multimedialna czy to bedzie wszystko dzialalo i oczywiscie wyswietlanie radia na konsoli miedzy zegarami bo w tej chwili mam rns300 i chcialbym zmienic na JVC KW-NX7000

 

a niby jakim cudem ma dzialac? czy to radio jest przystosowane do protokolow VW? - niesadze.

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szafatczevw

jest dokłądnie tak jak navik napisał: zolty: stale 12V,

czerwony: 12V za stacyjka

pomaranczowo-bialy: podswietlenie

czarny: masa

 

jak ja podłączałem radio to też wkradł mi się błąd ze nie szło go wyłączać z panelu a jak podłączyłem tak jak navik pisze wszystko śmiga aż miło

 

Kolego posiadasz może polską instrukcję do tego radyjka?

chodzi mi dokładnie o to jak ustawić własny obrazek na tapetę i w jakich formatach nagrywać filmy/ teledyski żeby je oglądać i czy odtwarza to rodyjko filmy z pendrive czy tylko na dvd nagrywane?

Edytowane przez szafatczevw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności