Skocz do zawartości
panek123

Zmiana Radia Delta, na nawigację MDF, jak?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam oryginalne radio Delta w swoim pasacie, ale że trafiła mi się okazja kupna nawigacji MDF (na allegro kupiłem po dosyć niskiej cenie) to ją zakupiłem. I teraz moje pytanie, dzis wyjąłem radio Delta, i chciałem włożyć MDF. Ale kable które są podłączone do Delty, nie pasują do tych w MDF. czy są jakies adaptery dost. na allegro, czy musze zmieniac całe okablowanie. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.tme.pl

 

adapter: AD.05 Adapter Plug&Play do montażu RNS-E,MFD VW/Audi-Quadlock

 

 

+ antena GPS oczywiscie

ad_05.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam przerabiałem ten temat kilka dni temu...

potrzebujesz cos takiego:

http://www.allegro.pl/item671027978_...ji_dx_mfd.html

i takiego

http://www.allegro.pl/item671027233.html

i śmiga

 

 

a i ps.

pamiętaj nie MDF a MFD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, w takim razie muszę jeszcze zainwestować w tą nawigację jakieś 170 zł, bo jeszcze kabel do zmieniarki i ten adapter ;] szkoda że nie ma nigdzie na allegro.:/

 

xxKOLOMBOxx ale ten pierwszy adapter wygląda trochę inaczej niż ten pierwszy który mi wysłał navik. I delte mam odpiąć razem z kablami które wchodzą do niej i rozłączyć trochę dalej?

Edytowane przez panek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam przerabiałem ten temat kilka dni temu...

potrzebujesz cos takiego:

http://www.allegro.pl/item671027978_...ji_dx_mfd.html

 

i pasowal Ci ten kabel w miejsce radia VW Delta ktore ma zlacze Quadlock.....? ciekawe...

 

Kolega ma radio Delta a Ty miales pewnie Bete lub Gamme....

 

 

szkoda że nie ma nigdzie na allegro.:/

 

dlaczego ciagle na allegro? przecierz w TME jest wszystko i taniej i pewniej i jedne koszty przesylki

 

np ten kabel od kolegi xxKOLOMBOxx w TME (AD.01) kosztuje 39zl a nie 54zl

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nie ma nigdzie na allegro

czego nie ma na allegro?? na allegro prawie wszystko jest xD

 

i pasowal Ci ten kabel w miejsce radia VW Delta ktore ma zlacze Quadlock.....?

dobra już się nie odzywam...

mój błąd ja miałem bete ale myślałem że kostka iso jest ta sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I delte mam odpiąć razem z kablami które wchodzą do niej i rozłączyć trochę dalej?

 

mozesz odpiac kable ''troche dalej''? jesli tak tzn ze masz adapter ISO na Quadlock a wtedy masz tez kostki ISO i wtedy kabel od kolegi xxKOLOMBOxx bedzie pasowal.

 

Sprawdz najpierw jakie masz konkretnie zlaczki lub adaptery juz zamontowane, jak nie jestes pewien zrob zdjecia. (i to najlepiej sprawdz przed zakupem nowych adapterow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
np ten kabel od kolegi xxKOLOMBOxx w TME (AD.01) kosztuje 39zl a nie 54zl

 

fakt. patrzyłem tam na różne przewody i różności i jest taniej niż na allegro i w normalnych sklepach. POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki. Dzisiaj zrobię jakieś zdjęcia. Ale kable mogę odpiąć trochę dalej, ale tamte raczej są już całkowicie inne niż te które widziałem tutaj na tej stronie. Tak więc dziś zrobię zdjęcia i wrzucę około godziny 17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.

Mam oryginalne radio Delta w swoim pasacie, ale że trafiła mi się okazja kupna nawigacji MDF (na allegro kupiłem po dosyć niskiej cenie) to ją zakupiłem. I teraz moje pytanie, dzis wyjąłem radio Delta, i chciałem włożyć MDF. Ale kable które są podłączone do Delty, nie pasują do tych w MDF. czy są jakies adaptery dost. na allegro, czy musze zmieniac całe okablowanie. Proszę o pomoc.

niska cena to jaka??? bo tez szukam navi MFD i nie wiem do jakiej ceny warto inwestować :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn tak, ja kupiłem za 500 zł, ale muszę kupić przejściówkę na zwykłe iso to koszt okolo 50 zł, i jaką zmieniarkę - to koszt około 200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn tak, ja kupiłem za 500 zł,

A jaką wersję kupiłeś za 500zł :?: A czy B :?: Bo jeśli wersję C w górę (żeby polskie mapy czytała), to zastanowiłbym się nad legalnością tego sprzętu.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od kolesia, z którym spotkałem się w Warszawie, i przy mnie je wyjmował z passata którego rozbił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzeje trochę kotleta :P bo nie chce zaśmiecać forum jeszcze raz tym samym

myślę nad zmianą radia Delta 6 na nawigacje MFD jestem na etapie szukania info co, jak i gdzie podpiąć no i oczywiście obliczeń ile mnie to będzie kosztowało oczywiście wszystkie linki wygasły:( i nie wiadomo co z czym i do czego:(

czy ktoś może mi powiedzieć konkretnie co mi będzie potrzebne by wszystko było jak w oryginale - no może prawie jak :)

wiadomo potrzebna jest

1 nawigacja :D (odkrycie roku 2010)

2 antena którą ciężko znaleźć a jak jest to cena zabija(miał ktoś do czynienie z uniwersalnymi antenami jak to się sprawuje??)

3 kosz i ramka odpada bo mam przy radiu (chyba ze przy Delcie jest inny niż do MFD??)

4 jak to wszystko ze sobą połączyć bo pewnie kostki z radia są inne (jakie adaptery a może obejdzie się bez??)

5 co jeszcze będzie mi potrzebne??

w skrócie wyrywam Delte6 i co dalej :D płacz, lament??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosz i ramka na pewno są te same.

Odkupiłbym tą Delte6 od Ciebie. Pisz na PW jaka cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko jak tylko skompletuje całość i będzie chodzić bez problemu to pogonie to radyjko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a co jeśli mam u siebie radio które nazywa się rapsody ? Też będe potrzebował te przejściówki ? Bo widziałem na allegro ze niby są normalne - klasyczne wtyczki ISO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam u siebie radio które nazywa się rapsody ? Też będe potrzebował te przejściówki ?

 

radio Rapsody jest w formacie 1Din i ma zlacza ISO wiec takie przejsciowki nie beda potrzebne. Potrzebna natomiast bedzi zmiana ramki i podlaczenia pod 26pin zlacze MFD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pyt. co do wymiany delty na mfd nikt nie przekładał ostatnio???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ponawiam pyt. co do wymiany delty na mfd nikt nie przekładał ostatnio???

 

a co jeszcze chcesz wiedziec? wtym watku masz wszystko lacznie ze zdjeciem przejscowki w poscie 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności