Skocz do zawartości
kubotek

Instrukcja Climatronic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość qwarantanna

ja też poproszę a jak dostanę to może bym wrzucił gdzieś na host aby nie nękać prośbami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja poproszę o instrukcję, kupilem passata i dwa tygodnie jezdziłem z włączonymi na ciepło lusterkami, dopierojak doczytałem na forum to przestawiłem pokrętło..... stąd prośba o instrukcję bo cholera wie co jeszcze mogę w autku pomieszać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mak777

Witam, czy ktoś posiada instrukcję do Climatronica z Passata B3? Czy da się używać samych nawiewów? Bo nie bardzo wiem jak to zrobić - a nie uśmiecha mi sie włączanie za każydym razem klimy... Nie mam przycisku Econ - o którym parę osób pisało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja też mógłbym prosić o tę instrukcję??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yanon

Witam!!!

 

Ja też zwracam się z prośbą o instrukcję do climatronika. Mam Passata B6 (2006) 2l diesel 140KM. Jeżeli ma ktoś całą instrukcję do najnoweszej wersji Passata to też bedę bardzo wdzieczny za przesłanie.

Mój mail to [email protected]

 

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc

 

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robsik09

Czesć dszyszko.. mam taką wielką prożbe ... bo widze że masz cała książke casła instrukcje do tego pasta po polsku

mógł bys mi ja przesąłc na meila... bardzo był bym wdzieczny bo wąłsnie kupiłem takiego paska tylko ze nie mam tej instrukcji po polsku :/ z góry dzięki a tu masz maila [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeśli da radę ja też proszę o instrukcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jackyll

Ja tez poprosze o cała intrukcje po Polsku, mam oryginal w niemieckim jezyku i akurat to nie jest moj ulubiony ;) (g.. kumam z tego)

Jezeli ktos ma cala instrukcje a nie tylko klime to bede bardzo wdzieczny za pomoc (moze byc tez angielski - bo to chociaz jakis cywilizowany jezyk) moj mail [email protected]

mam paska swiezo nabytego 3bg z 2003r 74kW TDI

Z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ma sensu dalej ciagnac tego watku bo jako pierwszy napisałem i jeszcze nie dostałem nie wiem jak inni? Po co prosic jak nikt nie czyta? Zaknac i wywyalic watek albo niech ktos wkońcu podeśle ta instrukcjie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco
Po co prosic jak nikt nie czyta?

A może ci, którzy czytają, nie chcą być przestępcami? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak wszytsko laczy sie w calosc :) ZAMKNAC WATEK...

 

Instrukcjie obsługi mozna dostac (moze kupic) w sewisie ASO vw ale pwenie wiekszosc z nas tam nie była bo nie ma czasu, a ktos moglby podeslac jak cos (tak sadze, i to tyle moich wypocin na ten temat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ci, którzy czytają, nie chcą być przestępcami? :-D

 

Za ostre stwierdzenie, przecierz na co dzień siejemy informacjami które nie sami opracowaliśmy, przecierz nie da się innaczej, nie wiem jak sobie ktoś wyobraża diagnozowanie samochodu na przykład bez danych serwisowych, a czy jak już znajdziemy w sieci taką informację to czy pytamy o prawa autorskie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loco

Mam wrazenie, że tego nie rozumiesz. Czym inym jest posługiwanie się posiadanymi informacjami, a czym innym naruszanie cudzych praw autorskich.

Polecam lekturę Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, na forum, wszelkiego rodzaje instrukcje, książki serwisowe, książki typu "sam naprawiam" nie są udostępniane i nie będą bo jest to naruszanie praw autorskich. Ktoś te instrukcje napisał i czerpie z tego zyski w ASO/sklep.

 

Widzę że jesteście leniami bo na google 2-3 minuty szukania i masz wszystko co potrzeba no ale po co szukać skoro ktoś może na @ podesłać....

Temat zamykam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności