Skocz do zawartości
Kuczi

Słuchawka Bluetooth nokia działa z kilkoma tel ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako ze mam słaby zasięg w domu i telefon " ma pole " w określonym miejscu pomyślałem o zestawie blu i teraz pytanie. Czy mogę jedna słuchawkę blu sparować z trzema telefonami ? telefony Nokia, słuchawkę tez chce kupić Nokia no i oczywiście jaka polecacie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog

Jasne że możesz. Ale zawsze połączenie będziesz miał tylko z jednym telefonem.Ale sparować możesz z wieloma. Czyli używasz jednego telefonu i zalogowanej słuchawki. Inaczej musisz się odłączyć i zalogować do kolejnego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jasne że możesz. Ale zawsze połączenie będziesz miał tylko z jednym telefonem.Ale sparować możesz z wieloma. Czyli używasz jednego telefonu i zalogowanej słuchawki. Inaczej musisz się odłączyć i zalogować do kolejnego telefonu.

 

Czyli rozumie ze paruje na "stałe" z jednym telefonem a nie z trzema. Może inaczej :D Leżą sobie trzy telefony koło siebie :) pierwszy z nich dzwoni i chcę odebrać przez blu ale sparowany mam z trzecim...

Da się sparować z trzema na raz czy tylko z jednym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

only one :) też tak mam, że chciałbym z dwoma ale nie da się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli musze kupic minimum 2 x blu lub w najlepszym wypadku 3 x blu...

 

 

No dobra, a co polecacie ? Oby tylko działało, nic więcej. Nie będę się z tym lansował po mieście :D tylko w domu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog

Mnie nokia wystarczała taka najtańsza. Lepiej ponoć użytkuje się samsunga ale ja jestem uprzedzony do szajsunga. Ponoć jeszcze warta uwagi Jabra (ale chyba droga)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item699180809_sluchawka_bluetooth_motorola_h300_oryginalna_8840.html

 

Ponad dwa lata używam polecam, duży plus że jest na baterie a nie ładowana zawsze mam gdzieś baterie zapasową i jak padnie to tylko szybka wymiana i dalej działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jabra jest awaryjna dwie mi padły w ciagu roku teraz uzytkuje nokie bh-101 i jestem zadowolony.Kiedys czytałem ze jest jakas słuchawka bt ktora mozna miec połaczona jednoczesnie z dwoma telefonami ale nie pamietam niestety jaki to był model

 

 

PLANTRONICS SŁUCHAWKA BLUETOOTH VOYAGER 520

Edytowane przez VaniL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
duży plus że jest na baterie
No właśnie. Dla mnie to duzy minus.

Zbyt duza waga słuchawki. Normalnie po kilku godzinach w aucie z słuchawką chciało mi ucho oberwać. Ja nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, dla mnie odpada bateria :) Mam z 5 ładowarek we wszystkich możliwych gniazdkach i podpinam sie gdzie mi bliżej :D a więc tylko ładowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam z 5 ładowarek we wszystkich możliwych gniazdkach i podpinam sie gdzie mi bliżej :D

ale Ty jesteś niemiły dla środowiska, nie dość że S8 to jeszcze tak po gniazdkach popodłączany jesteś :rotfl:

 

a tak o słuchawkach ja korzystam na codzień jadąc autem z takiego czegoś ;)

IQUA ESSENCE BHS-316 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=695839430

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuczlaw nie wiem czy kupiłeś już, ale w gazecie znalazłem nowinke, która jest juz w sklepach dostępna, słuchawka nokii którą można sparować z dwoma telefonami jednoiczenie i tak jak wcześniej pisałeś, łączy się ona z telefonem który pierwszy zadzwoni.

Więcej tu: http://www.vobis.pl/oferta/akcesoria_do_telefonow_i_smartphone/sluchawki/894287_nokia_bh-904_sluch_bluetooth.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w gazecie znalazłem nowinke,

 

niezła ale cena powala jak na razie na kolana :D Mam już a raczej będę miał słuchaweczke od naszego forumowego kolegi ;) a ta, no cóż, może w przyszłości ;) ale dzięki za linka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
słuchawka nokii którą można sparować z dwoma telefonami jednoiczenie

No, już mi się podoba :)

Ciekaw tylko jestem jak wybiera się numer głosowo to z którym telefonem się połączy? Oczywiscie zakładam że jeden i drugi aparat mają taki sam wpis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję kotleta.. ;)

Szukam jakiejś słuchawki multipoint = połączenie z dwoma telefonami równocześnie. Ktoś coś może polecić z modeli teraz dostępnych? Zastanawiam się dość mocno nad Plantronics M55. Używa ktoś? Albo M25?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam jakiejś słuchawki multipoint

 

zamierzasz z tego korzystać gdzieś poza autem ? bo jeżeli nie i ma Ci służyć tylko w aucie nie nie zastanawiałeś się nad czymś tego typu ?

http://hurtowniagsm.com/pol_pl_ZESTAW-GLOSNOMOWIACY-NOKIA-HF-210-23225_1.jpg

no i najważniejsze do jakiej kwoty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamierzasz z tego korzystać gdzieś poza autem ? bo jeżeli nie i ma Ci służyć tylko w aucie nie nie zastanawiałeś się nad czymś tego typu ?

http://hurtowniagsm.com/pol_pl_ZESTA...10-23225_1.jpg

Aktualnie oprócz passata mam do dyspozycji w robocie 3 samochody.. I nie wyobrażam sobie że miałbym to codziennie albo i w ciągu dnia przekładać z samochodu do samochodu kilka razy. Poza tym nie widzę w opisie opcji podłączenia równocześnie do tego zestawu z dwoma telefonami. Szukam słuchawki multipoint, zadałem konkretne pytania, czekam na konkretne odpowiedzi ludzi którzy użytkują i mają coś do powiedzenia w tym temacie.

 

 

no i najważniejsze do jakiej kwoty ?

To nie jest najważniejsze.. Kilka złotych można dorzucić do przeznaczonej na zakup kwoty, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam słuchawki multipoint, zadałem konkretne pytania, czekam na konkretne odpowiedzi ludzi którzy użytkują i mają coś do powiedzenia w tym temacie.

 

to było zbędne, no ale ok.

 

http://www.samsung.com/pl/consumer/mobile-phone/mobile-phones/mobile-phone-accessories/BHM3500EBECXEO?subsubtype=bluetooth

 

osobiście korzystam z tego, fajne rozwiązanie bo w zestawie też był zestaw słuchawkowy, jak do mp3-playera,

czyli jak chcesz wkładasz bezpośrednio do ucha, jak nie to masz zawieszkę i mocujesz słuchawkę na koszuli, swetrze, bluzie, kołnierzu itp

a do ucha wkładasz 2 słuchawki, lepszy dźwięk to na pewno, no i bardziej komfortowe w niektórych sytuacjach bo czasami wykonując energiczne ruchy potrzebujemy mieć np pewność że nam ta słuchawka z ucha nie wyleci, nie zdarzyło mi się żeby bateria nie wytrzymała całego dnia.

 

Mam ją już jakiś czas więc obecnie cena nie powinna być wygórowana no ale zawsze można poszukać czegoś droższego, albo czegoś co nam bardziej przypadnie do gustu wizualnie, ja wybrałem ją ze względu na funkcjonalność jak na czasy nie wiem 2lata temu ? nie pamiętam ile ją już mam i działa na bieżąco w użytku.

 

Poza tym nie widzę w opisie opcji podłączenia równocześnie do tego zestawu z dwoma telefonami.

to akurat był tylko i wyłącznie przykład a nie zasugerowanie konkretnego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobacz sobie na Jabre EASYCALL, użytkujemy w pracy kilka takich, niewątpliwą zaletą jest cena i obsługa dwóch fonów.

Dzięki za podpowiedź. Przemyślałem wszystko ale się nie zdecydowałem ;)

to było zbędne, no ale ok.

Nie było zbędne, miało Cię zmotywować do pisania konkretnie i na temat :P

 

http://www.samsung.com/pl/consumer/m...type=bluetooth

 

osobiście korzystam z tego, fajne rozwiązanie bo w zestawie też był zestaw słuchawkowy, jak do mp3-playera,

czyli jak chcesz wkładasz bezpośrednio do ucha, jak nie to masz zawieszkę i mocujesz słuchawkę na koszuli, swetrze, bluzie, kołnierzu itp

a do ucha wkładasz 2 słuchawki, lepszy dźwięk to na pewno, no i bardziej komfortowe w niektórych sytuacjach bo czasami wykonując energiczne ruchy potrzebujemy mieć np pewność że nam ta słuchawka z ucha nie wyleci, nie zdarzyło mi się żeby bateria nie wytrzymała całego dnia.

 

Mam ją już jakiś czas więc obecnie cena nie powinna być wygórowana no ale zawsze można poszukać czegoś droższego, albo czegoś co nam bardziej przypadnie do gustu wizualnie, ja wybrałem ją ze względu na funkcjonalność jak na czasy nie wiem 2lata temu ? nie pamiętam ile ją już mam i działa na bieżąco w użytku.

Chyba już ciężko dostać taką słuchawkę.. Już zakupiłem coś innego, czekam teraz na przesyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności