Skocz do zawartości
marcin9962

Czy da się to zdjąć ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje zdjąć te plastiki co są pokazane na zdjęciach, czy jest to możliwe żeby je zdjąć ?

19072009140.jpg

19072009141.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze tak... sa one na zatrzaski ... mocniej szarknij i wyjda ...

u mnie nie bylo problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy wyciagniesz to bez wyciagniecia kierunku. Jak zerkniesz od dolu to w obudowie kierunkowskazu jest jedna srubka, odrec ja wymij kierunek i bedziesz mial dostep do tej listwy. Na 100% jest na zatrzaski bez zadnych srubek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podepnę pod temat, potrzebuję ze schowka na okulary wyciągnąć 12V, tzn czy da rady go jakoś otworzyć oraz czy można się tam gdzieś podpiąć żeby uzyskać 12V.

 

schowek.jpg

schowek.jpg

Edytowane przez delpapi
foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To i ja się podepnę pod temat, potrzebuję ze schowka na okulary wyciągnąć 12V, tzn czy da rady go jakoś otworzyć oraz czy można się tam gdzieś podpiąć żeby uzyskać 12V.

 

heh a co neony se będziesz montować ? :P

 

---------- Post added at 10:48 ---------- Previous post was at 10:47 ----------

 

pewnie ze tak... sa one na zatrzaski ... mocniej szarknij i wyjda ...

u mnie nie bylo problemu

NIe wiem czy wyciagniesz to bez wyciagniecia kierunku. Jak zerkniesz od dolu to w obudowie kierunkowskazu jest jedna srubka, odrec ja wymij kierunek i bedziesz mial dostep do tej listwy. Na 100% jest na zatrzaski bez zadnych srubek

 

dziękuje panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie że atrapę (to czarne poniżej migacza) też będziesz musiał wyjąc trzyma sie na jednej śrubce (koło przeciwmgielnego).

 

pozdr,

TC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz odkręcić całą lampę ze schowkiem , a 12V masz w podświetleniu , jak zdejmiesz to znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zeby zdjac lampe musisz podwazyc delikatnie ten plastik na ktorym sa dwie kratki ( tak jakby male glosniczki ) nie wiem jak dokladnie to opisac ten zaznaczony na czerwono. Jak go podwazysz to znajdziesz 2 torxy ( chyba 15 ). A pozniej calosc siedzi na zatrzaskach z tego co pamietam. W kazdym badz razie jak zdjmiesz lampe to dalej bedziesz wiedzial co i jak. Pozdrawiam7a7ebc6db3c9b60f.html

7a7ebc6db3c9b60fm.jpg

7a7ebc6db3c9b60f.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję zdjąć drzwi, to znaczy ten plastik ( nie wiem jak się to fachowo nazywa ):D2nqa98i.jpg

Znalazłem tylko 3 śruby jak odkręciłem te 2 z kraja to dalej trzymało, jak odkręciłem tą w środku to samo... nie chce ciągnąć tego mocniej bo boje się że coś mogę urwać...2cx95xy.jpg

Dlaczego potrzebuje zdjąć te drzwi, bo chciał bym sobie tam zamontować oświetlenie jak będę otwierać drzwi tak jak miałem w B5, tylko jeszcze jedno pytanie mam czy robił to ktokolwiek ? i do czego to najlepiej było bo podłączyć ? żeby się zapalało równo jak otwieram drzwi 14402yv.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmowałem boczek z tyłu....sądzę że z przodu będzie podobnie.

Aby zdjąć boczek musisz jeszcze odkręcić 2 śruby które znajdują się w rączce pod plastikiem.

Plastik ten podważyłem cienkim nożem.

Następnie masz zatrzaski na około drzwi(z tyłu jest ich 6 sztuk)...ja po prostu szarpnąłem i boczek wyszedł. Do założenia użyłem nowych zatrzasków...za 6 sztuk zapłaciłem w serwisie 2,5 funta.

 

snc00001h.jpg

 

snc00003s.jpg

Edytowane przez eenpere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam potrzebuje zdjąć te plastiki co są pokazane na zdjęciach, czy jest to możliwe żeby je zdjąć ?
witam.Jak pamietam trzeba dobrze je wyszarpnąc,one trzymają sie na zatrzaskach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam potrzebuję zdjąć drzwi, to znaczy ten plastik ( nie wiem jak się to fachowo nazywa ):D2nqa98i.jpg

Znalazłem tylko 3 śruby jak odkręciłem te 2 z kraja to dalej trzymało, jak odkręciłem tą w środku to samo... nie chce ciągnąć tego mocniej bo boje się że coś mogę urwać...2cx95xy.jpg

Dlaczego potrzebuje zdjąć te drzwi, bo chciał bym sobie tam zamontować oświetlenie jak będę otwierać drzwi tak jak miałem w B5, tylko jeszcze jedno pytanie mam czy robił to ktokolwiek ? i do czego to najlepiej było bo podłączyć ? żeby się zapalało równo jak otwieram drzwi 14402yv.jpg

 

Tu masz napisane co i jak:

 

passat3c.info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności